ساعت: ۱۱:۵۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ شناسه خبر: 71798
نماینده هشترود و چارایماق در مجلس:

امینی گفت: ایالات متحده آمریکا این موضوع را می‌داند که ملت از سپاه و سپاه هم از ملت هیچ وقت جدا نخواهد شد و هدف آمریکا از تحریم سپاه تحریم کل ملت ایران بود.

Print Friendly

سیدحمزه امینی نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پیک هشترود، در خصوص اقدام آمریکا در قرار دادن نام سپاه در لیست تروریستی اظهار داشت: ایالات متحده آمریکا بخوبی این موضوع را می‌داند که ملت از سپاه و سپاه هم از ملت هیچ وقت جدا نخواهد شد، هدف آمریکا از تحریم سپاه تحریم کل ملت ایران بود و با تحریم سپاه از نوزاد تا پیرمرد و پیرزن ما را تحریم کردند.

وی ادامه داد: دولت آمریکا با تحریم سپاه کم عقلی و بی‌تدبیری خودش را نشان داد اما این تحریم هیچ تاثیری بر زندگی عادی مردم نخواهد داشت و نکته‌ی قوت ملت ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و موجب تقویت اتحاد ملی خواهد شد.

نماینده هشترود با تاکید بر پیوستن به کمپین من هم سپاهی‌ام گفت: فرد به فرد ملت ایران حتی کسانی که علاقه کم‌تری به انقلاب اسلامی داشتند با این کار آمریکا علاقه و اراده‌شان در خصوص انقلاب اسلامی محکم تر شد و حالا همه‌ی ملت ایران خودشان را یک بسیجی و سپاهی می‌دانند.

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده