ساعت: ۱۲:۰۴ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ شناسه خبر: 71788

سرهنگ بخشنده از شناسایی و دستگیری یکی از قاچاقچیان موادمخدر در بدو ورود به شهرستان هشترود خبر داد.

Print Friendly

به گزارش پیک هشترود، سرهنگ محمد بخشنده رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ در گفتگو با  خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: با دریافت گزارشات مردمی مبنی بر فعالیت مجرمانه یکی از توزیع کنندگان موادمخدر با هویت «م.ک»، پرونده‌ای در این خصوص تشکیل و مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: پس از بررسی موضوع مشخص شد که متهم به تازگی مقداری از موادمخدر را از قاچاقچیان جنوب کشور خریداری کرده و قصد دارد تا با انتقال آن به وسیله خودرو سواری پژو پارس به شهرستان هشترود، موادمخدر مورد نظر را در این شهرستان به فروش برساند.

بخشنده تصریح کرد: پس از اخذ مجوز قضایی و ایجاد هماهنگی با پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان هشترود یک تیم مشترک پلیسی به محور‌های مواصلاتی این شهرستان اعزام شد و پس از چند ساعت گشت زنی در منطقه، خودرو مورد نظر در محور هشترود به تبریز شناسایی و در یک عملیات ضربتی خودرو متوقف و متهم توسط پلیس دستگیر شد.

رئیس پلیس مبارزه موادمخدر پایتخت با بیان اینکه از صندوق عقب خودرو متهم مقدار ۲۵ کیلوگرم ماده مخدر حشیش کشف شد، خاطرنشان کرد: متهم به همراه مواد مکشوفه به مقر پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان هشترود منتقل شد.

انتهای پیام/

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده