ساعت: ۱۱:۲۴ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۱۲/۸ شناسه خبر: 71682
فرماندار هشترود:

امن امینیان گفت: آزاد راه پیامبر اعظم (ص) در محدوده هشترود ۱۲ مورد ایراد و اشکال دارد و به رغم اعلام کتبی این مشکلات به شرکت آزادراه ها، تاکنون اقدامی در راستای رفع آنها صورت نگرفته است.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، امین امینیان روز چهارشنبه در جلسه بررسی مشکلات این آزادراه افزود: این درحالیست که این شرکت از خودروها در مسیر هشترود به تبریز در دو نقطه عوارض می گیرد.
وی همچنین از نبود روشنایی در این آزاد راه انتقاد کرد و گفت: تمام پارکینگ های موجود در این آزادراه فاقد روشنایی است که مشکلات عدیده ای از جمله در زمینه مبارزه با قاچاق ایجاد کرده است.
امینیان گفت: این آزاد راه در زمان ساخت، بیشتر راه های روستایی را کور و تخریب کرده و ایجاد دوباره این راه ها هزینه ای مضاعف بر شهرستان تحمیل کرده است.
فرماندار هشترود همچنین از رتبه پنجم این شهرستان در کشف قاچاق کالا در آذربایجان شرقی خبرداد و گفت: نبود شعبه قاچاق کالا و ارز در این شهرستان مشکلاتی را ایجاد کرده که امیدواریم با راه اندازی آن این مشکلات رفع شود.
امینیان همچنین خواستار ایجاد و احداث انبار نفت در نزدیکی راه آهن این شهرستان شد و گفت: هشترود بهترین منطقه برای پوشش شهرهای جنوبی از لحاظ سوخت رسانی است.

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده