ساعت: ۱۰:۲۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۱۲/۴ شناسه خبر: 71668
با حضور چشمگیر بازنشسته‌ها و مدیران در مجالس؛

هیچکس نمی‌خواهد از قافله عقب بماند و بازی را ببازد، برای همین از هم‌اکنون تلاش‌ها را جهت حضور قوی در انتخابات آغاز کرده‌اند و به گفت‌وگوی مستقیم با مردم نشسته‌اند تا آرایشان را جذب نمایند.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، با آغاز روز شمار یک‌ سال تا انتخابات مجلس یازدهم، چهره‌های سیاسی و فرهنگی که قصد حضور در گردونه‌ی رقابت‌ها را کرده‌اند فعالیت دوچندانی را از خود به نمایش گذاشته و به بهانه‌های مختلف در مراسمات متنوع جهت سخنرانی حضور می‌یابند.

 

 

با اینکه تا آغاز انتخابات یک‌سالی باقی است اما برخی اشخاص از هم‌اکنون فرصت را غنیمت شمرده و اقدامات انتخاباتی‌شان را با برگزاری جلسات هم‌اندیشی و تلاش جهت حضور در لیست‌ها کلید زده‌اند.

 

 

در این میان کار آن گروه از مسئولانی که به‌سبب حضور در کرسی‌های مدیریتی تریبونی برای صحبت و گفت‌وگو با مردم دارند به‌مراتب راحت‌تر از مدیرانی است که در طول ماه‌های اخیر بالاجبار و یا به‌سبب اختلافات سیاسی خانه‌نشین شده‌اند اما مسلماً ظرفِ ۷ ماه آینده این مسئولان نیز با استعفاء جهت شرکت در انتخابات، تریبون‌هایشان را از دست خواهند داد.

 

 

باتوجه به اقبال مردم هشترود و چاراویماق به چهره های جدید، شاید در انتخابات پیش‌رو شاهد تغییراتی باشیم و همین امر شانس کاندیداهایی را که در کمین نشسته‌اند بیشتر می‌کند و از سویی دیگر همین امید بر تعداد نامزدها می‌افزاید.

 

 

 

انتهای پیام/

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده