ساعت: ۱۰:۰۴ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۱۲/۴ شناسه خبر: 71666
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) هشترود خبر داد؛

شهرام آسیابی از جمع آوری نزدیک به ۲۱۵ میلیون تومان ازمحل صدقات مردمی طی ۱۱ ماه امسال در هشترود خبر داد.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، شهرام آسیابی صبح امروز در آیین نکوداشت خیرین شهرستان هشترود گفت: این صدقات در سرفصل های فرهنگی، درمان، جهیزیه، عمران مسکن و ابن سبیل مصرف می شود.

وی کمک های جمع آوری شده برای نیازمندان در جشن نیکوکاری را بالای ۷۴ میلیون تومان عنوان کرد.

آسیابی ادامه داد: درجشن عاطفه ها بیش از ۸۵ میلیون تومان، جشن رمضان ۵۷ میلیون تومان و مبلغ ۴۳ میلیون تومان برای شوق زیارت در هشترود برای نیازمندان جمع آوری شده است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) هشترود به پروژه های عمران و مسکن کمیته امداد نیز اشاره کرد و گفت: کمیته امداد دراین زمینه نیز فعالیت داشته و درطول سال جاری توانسته سه واحد منزل مسکونی شهری برای نیازمندان احداث کند و۸باب منزل نیز برای نیازمندان در خود شهر خریداری کند.

وی تصریح کرد: احداث و خرید تعداد۴۶باب خانه برای روستاییان نیز از دیگر اقدامات بوده است، همچنین دراین مدت ۱۱۵باب منزل روستایی تعمیر وبازسازی شده است.

آسیابی در پایان به اقدامات دیگر این اداره نیز اشاره ای کرد و افزود: کمیته امداد حضرت امام (ره) در زمینه های حمایتی، فرهنگی، اکرام، اشتغال و خود کفایی، درمان، عمران و مسکن و مشارکت های مردمی فعالیت می کند که در این موارد نیز توانسته ایم خدمات شایانی به نیازمندان ارایه کنیم.

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده