ساعت: ۱۰:۰۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ شناسه خبر: 71630
معاون فرماندار هشترود:

معاون فرماندار هشترود گفت: آیین ها وسنت های قدیمی هشترود باید دوباره احیا شوند.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، اکبر انبارته معاون فرماندار هشترود صبح روز یکشنبه در جلسه کارگروه تخصصی فرهنگی واجتماعی هشترود گفت: تمام ادارات که به نوعی با فرهنگ و سنت های این مرز و بوم درارتباط هستند باید دراحیا کردن مراسمات سنتی و آیین های نوروز باستانی نهایت تلاش خود را کنند.

انبارته در ادامه به برگزاری برنامه های خوب و در شان مردم اشاره کرد و افزود: برنامه ها باید محتوای خوبی داشته ودر مردم تاثیراتی بگذارد و بعد ازپایان مراسم بازخورد خوبی داشته باشد.

معاون فرماندار هشترود درادامه تصریح کرد: جوان یعنی شور علاقه وشوق و این جوان باید به نوعی انرژی واشتیاق خود به شادی را مصرف کند.

وی تاکید کرد: ما نباید این انرژی و جوشش را از جوانان بگیریم، وظیفه ما این است که دست این جوان را گرفته و راه صحیح را به او یاد دهیم و این راه صحیح احیای مجدد آیین ها و سنت های قدیمی است.

انبارته از خانواده ها نیز خواست که درخانه به کودکان خود خطرات ساخت ونگهداری وحتی بازی با مواد منفجره را آموزش داده تا کودکان به این کار اشرافیت داشته باشند.

معاون فرماندار هشترود در خاتمه از بی برنامه گی و اهمال کاری بعضی ادارات برای حضور در جلسات گلایه کرد و افزود: روسای ادارات و یا نمایندگان آنها که درجلسه حضور می رسانند باید با موضوع آن جلسه اطلاع کامل داشته و با مطالعه و برنامه ریزی در جلسه شرکت کنند.

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده