ساعت: ۱۳:۰۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ شناسه خبر: 71483
معاون فرماندار هشترود:

اکبر انبارته گفت: هدف دولت از امهال وام‌ها در بخش کشاورزی حمایت از سرمایه‌گذاری در این حوزه است.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، اکبر انبارته شامگاه امروز یکشنبه در جلسه کارگروه امهال تسهیلات بخش کشاورزی شهرستان هشترود گفت: هدف دولت از امهال وام‌ها در بخش کشاورزی حمایت از سرمایه‌گذاری در این حوزه است.

وی ادامه داد: وضعیت شهرستان به گونه‌ای است که درآمد مردم بیشتر از راه کشاورزی و دامداری است که سهم مهمی در مواد غذایی مورد نیاز مردم کشور دارد وظیفه ما حمایت از سرمایه‌گذاری در این حوزه است در این راستا دولت علی‌رغم مشکلات بسیار مالی حمایت‌های خوبی در بخش کشاورزی با اعطای تسهیلات پایدار روستائی داشته است.

وی گفت: اعطای تسهیلات از طرف دولت بمعنای حمایت از سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی و دامداری است، بر این اساس بانک‌ها نیز وظیفه حمایت از سرمایه‌گذاران را دارند، اما متاسفانه گاهی برخی از بانک‌ها بی توجه به اهمیت مسئله تولید، اشتغال برخورد مناسبی به بهانه‌های مختلف با سرمایه‌گذاران ندارند، بانک‌ها لازم است برخورد منعطف با مسئله سرمایه‌گذاری داشته باشند.

معاون فرماندار هشترود همچنین در خصوص کشاورزانی که درپرداخت وام‌های خود با مشکل مواجه شده‌اند از بانک‌ها خواست تا با سعه صدر با کشاورزان برخورد کنند و افزود: فرصت دادن به کشاورزانی که به هر دلیل با مشکلاتی در بازپرداخت وام‌ها مواجه شده‌اند در واقع فرصت دادن به مردمی است که همواره و در همه حال پشتیبان نظام و کشور بوده‌اند.

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده