ساعت: ۱۰:۳۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ شناسه خبر: 71469
مدیر کل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی خبر داد؛

مدیر کل بنیاد مسکن استان آذربایجان شرقی گفت: ۹۶ تن قیر رایگان برای تبدیل به آسفالت جهت استفاده در محوطه مسکن مهر هشترود اختصاص یافت.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، حافظ بابا پور صبح امروز در جلسه حل مشکلات مسکن مهر هشترود خاطرنشان کرد: مسکن مهر مشکل عمده ای از بابت ساخت ندارد و باید برای بهسازی محوطه این واحدهای مسکونی نزدیک به دو میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان اعتبار لحاظ شود.
وی افزود: درست است که مسکن مهر هشترود تحویل شهرداری نشده اما با توجه به همکاری صمیمانه شهرداری با اداره راه و بنیاد مسکن، همه کارهای مربوط به سایر محلات در مسکن مهر هم انجام می پذیرد.
فرماندار هشترود نیز در این جلسه گفت: ساماندهی مسکن مهر، محوطه مسجد جامع و محله سید دره سی تبدیل به آرزو شده است و نیازمند توجه ویژه می باشد.
امین امینیان اضافه کرد: با توجه به اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران خدمات شایانی را در طول چهل سال گذشته در کشور انجام داده اما سهم هشترود از این خدمات در خور توجه نبوده  و هشترود مظلوم واقع شده است.
وی اظهار کرد: هیچکدام از شهرهای استان به اندازه هشترود مشکل ندارد و توجه ویژه به این منطقه خدمت به خلق الله است.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه موضوع معارضان مسکن مهر هشترود با دو میلیارد تومان حل شده در آینده نزدیک به صاحبان خانه سند داده می شود.
شهردار هشترود نیز در این جلسه خاطر نشان کرد: بزرگ ترین مشکل مسکن مهر هشترود نبود جوب، محوطه سازی مناسب، جدول کشی و آسفالت معابر می باشد که تا به الان هم تحویل شهرداری نشده است.
سلمان محمدی افزود: اگر بنیاد مسکن زمین های موجود در مسکن مهر را با شهرداری مصالحه کند شهرداری نیز متعهد می شود تمامی مشکلات توسعه ای در مسکن مهر را بر طرف کند.
وی یادآور شد: شهرداری با استفاده از ماشین آلات موجود به کمک عمران و آبادانی مسکن مهر می رود.


انتهای پیام
/

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده