ساعت: ۱۳:۲۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ شناسه خبر: 71438
رئيس اداره گاز شهرستان هشترود خبر داد؛

جواد اکبری گفت: در راستای ابلاغ واحدهای صنعتی و تولیدی مشمول مصوبه شورای اقتصاد مقاومتی مربوط به شهرستان هشترود، اداره گاز هشترود نسبت به اجرای شبکه به طول ۲۳۴۰ متر و با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال برای صنایع گیاهان طلایی و سیلوی گل گندم و مرغداری نامی بدون اخذ هیچ هزینه ای از مالکین واحدهای مذکور اقدام نموده است.

Print Friendly

مهندس جواد اکبری رئیس اداره گاز شهرستان هشترود در گفتگو با خبرنگار پیک هشترود گفت: در راستای ابلاغ واحدهای صنعتی و تولیدی  مشمول مصوبه شورای اقتصاد مقاومتی مربوط به شهرستان هشترود، اداره گاز هشترود نسبت به اجرای شبکه به طول ۲۳۴۰ متر و با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال برای صنایع گیاهان طلایی و سیلوی گل گندم و مرغداری نامی بدون اخذ هیچ هزینه ای از مالکین واحدهای مذکور اقدام نموده است.

 

 

وی اظهار داشت: اداره گاز شهرستان هشترود در راستای  مصرف بهینه و ایمن از گاز طبیعی، اقدام به برگزاری دوره های آموزشی در بین دهیاران روستاهای شهرستان و همچنین برخی مدارس شهر هشترود کرده که  با ترویج دوره های آموزشی برای کلیه همشهریان عزیز و عمل به توصیه های ایمنی انشاا… شاهد هیچ گونه حوادث ناگوار نباشیم.

 

 

اکبری تاکید کرد: از تمامی مشترکین عزیز تقاضا داریم با پرداخت بموقع قبوض گاز، این اداره را در خدمات رسانی ایمن و پایدار یاری نمایند.

 

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده