ساعت: ۱۰:۲۴ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ شناسه خبر: 71382
مدیر کمیته امداد هشترود در تشریح عملکرد 9 ماهه؛

شهرام آسیابی عملکرد ۹ ماهه کمیته امداد حضرت امام (ره) را تشریح کرد.

Print Friendly

شهرام آسیابی مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) در گفتگو با خبرنگار پیک هشترود در تشریح عملکرد ۹ ماهه این اداره گفت: در واحد اکرام و ایتام ۴۱۷ نفر ایتام و اکرام ثبت شده اند که ۱۳۲۷ حامی ساکن شهرستان و خارج از شهرستان از این نیازمندان حمایت می کنند و کمک های مالی حامیان نیز مستقیما به حساب ایتام واریز می شود.

 

وی اظهار داشت: ۱۱۴ مورد وام کارگشائی به مبلغ ۲ میلیارد و ۱۹۰ میلیون ریال نیز بصورت قرض الحسنه اعطا شده است.

 

آسیابی افزود: در ۹ ماه سال جاری از میزان ۹۳۰۰ صندوق توزیع شده در شهرستان بیش از یک میلیارد و ۷۲۷ میلیون بصورت صدقه و سایر کمک های مردمی جمع آوری شده و ۱۰۰ ردصد آنها نیز برای هزینه های درمان، جهیزیه، امور فرهنگی و عمران مددجویان تحت پوشش شهرستان هزینه شده اند.

 

مدیر کمیته امداد شهرستان هشترود ادامه داد: تاکنون نیز از ۱۷۱۷ خانوار به مبلغ در حدود ۳۰ میلیارد ریال بصورت پرداخت مستمری حمایت شده است.

 

وی تصریح کرد: ۴۲ مورد جهیزیه نیز به ارزش یک میلیارد و ۵۷۳ میلیون ریال به نوعروسان تحت پوشش اهدا شده است.

 

آسیابی خاطرنشان کرد: ۳۰ دستگاه واحد مسکونی نیز با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در شهر و روستاهای هشترود احداث شده اند.

 

وی تاکید کرد: با توجه به سیاستهای توانمندسازی افراد تحت پوشش لذا ۸۸ مورد وام اشتغال در جهت خودکفائی به مبلغ ۲۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعطا شده است.

 

آسیابی بیان کرد: ۲۱ نفر نیز برای اشتغال به کاریابی ها معرفی شده اند که ۸۰ میلیون ریال نیز در قالب بسته های تشویقی در قالب پرداخت حق بیمه تا ۲ سال از سوی کیمته امداد نیز صورت گرفته است.

 

وی ابراز کرد: ۱۲۶ نفر نیز با هزینه ای بالغ بر ۵۸۰ میلیون ریال به مشهد مقدس در جهت تقویت روحیه معنوی اعزام شدند که کلیه هزینه های این سفر از طریق خیرین تامین شده اند.

 

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده