ساعت: ۱۵:۰۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ شناسه خبر: 71373
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا:

حجت الاسلام والمسلمین کاملی فر گفت:کشور ایران به لحاظ منابع طبیعی جزو ثروتمندترین کشورهاست اما یک تعدادی از مدیران بی کفایت و بی تدبیر نمی توانند از آنها بدرستی استفاده کنند و چشم به غربی ها دوخته اند.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، حجت الاسلام و المسلمین کاملی فر مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا در همایش بازنشستگان و پیشکسوتان سپاه ناحیه هشترود گفت: دشمن با تحریم ها سعی در ایجاد یاس و ناامیدی دارد تا به نوعی در مردم دوقطبی کاذب انقلاب اسلامی و یا معیشت ایجاد کرده و به نظام ضربه بزند.

 

وی اظهار داشت: مساله تحریم از همان روزهای صدر اسلام به عنوان ابزاری برای دشمنان تبدیل شده و مردم هم به آنها آشنا هستند.

 

کاملی فر افزود: زیرساخت ها و شرایط کشور برای گذر از شرایط بحرانی به مراتب از قبل بهتر بوده و قابل مقایسه نیست اما دشمنان هم با تمام توان در صحنه هستند.

 

وی ادامه داد: کشور ایران به لحاظ منابع طبیعی جزو ثروتمندترین کشورهاست اما یک تعدادی از مدیران بی کفایت و بی تدبیر نمی توانند از آنها بدرستی استفاده کنند و چشم به غربی ها دوخته اند.

 

کاملی فر تصریح کرد: برهی ها چند سال به برجام چشم دوخته اند و چون از آن نتیجه ای بدست نیاوردند حالا هم چشم به کشورهای اروپایی دارند اما همان طور که رهبری تاکید کرده اند باید به توان داخلی تکیه کنیم.

 

وی تاکید کرد: امروز کشور از تجربه ۴۰ سال حکومت اسلامی برخوردار بوده و در راس آن شخصیتی با نفوذ و حکیم قرار دارد که نقشه های دشمنان را فاش و راههای مقابله با آن را تبیین می کنند.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا خاطرنشان کرد: اگرچه مردم باید از تولیدات داخلی استفاده کنند اما تولیدکنندگان نیز باید بدنبال تولید کالای باکیفیت باشند تا اعتمادسازی شود.

 

گزارش از مهدی اسماعیل نژاد

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده