ساعت: ۲۱:۱۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۱۰/۸ شناسه خبر: 71319
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه هشترود:

حجت الاسلام موحدی گفت: جنس مردم ایران از جنس شیعیان کوفی نیست بلکه از جنس شیعیان عاشوراست و تا آخرین قطره خون پشتیبان نظام و رهبری خواهند بود‌.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، حجت الاسلام موحدی نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه هشترود در مراسم گرامیداشت ۹ دی که با حضور پرشور مردم ولایت مدار هشترود در مسجد سیدالشهدا (ع) برگزار شد، گفت: ۹ دی روز نشان دادن معرفت ۴۰ ساله ملت ایران اسلامی به ولایت بوده و در آن ذلت استکبار جهانی و عزت ایران هویدا شده است .
وی اظهار کرد: ۹ دی روز اعلام وفاداری مردم ایران به مقام معظم رهبری و روز یاس کفار است.
موحدی با بیان اینکه جنس فتنه باید شناسایی شده و با آن مقابله شود، گفت: پیام یوم الله ۹ دی این است که مردم ایران با ولایت زنده هستند و تا جان در بدن دارند از آرمان‌های امام و شهدا عقب نخواهند نشست .
وی خاطر نشان کرد: جنس مردم ایران از جنس شیعیان کوفی نیست بلکه از جنس شیعیان عاشوراست و تا آخرین قطره خون پشتیبان نظام و رهبری خواهند بود .
سرهنگ جعفر غیابی، فرمانده سپاه ناحیه هشترود نیز در این مراسم گفت: در جریان فتنه سال ۸۸ یک عده مزدور وابسته، می خواستند به انقلاب اسلامی ضربه بزنند که مردم وفادار ایران اسلامی در ۹ دی به پیروی از ولایت به خیابان ‌ ها آمدند و از فتنه گران تبری جستند .
انتهای پیام/ م.ا
Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده