ساعت: ۱۲:۰۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۹/۲۹ شناسه خبر: 71229
فرمانده سپاه هشترود:

سرهنگ جعفر غیابی گفت: آیا در کشورهایی مثل عراق ،‌افغانستان و نظیر آن که آمریکا در آن حضور داشته و دخالت کرده اتفاق خاصی افتاده است در حالی که نه تنها هیچ مشکلی حل نشده بلکه روز به روز مشکلاتشان افزایش یافته است.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، سرهنگ پاسدار جعفر غیابی فرمانده سپاه هشترود در مراسمی که به همت  دفتر آستان قدس رضوی هشترود در حسینیه عاشورائیان برگزارشد، گفت: ما نباید نگاهمان به خارج از کشور از جمله آمریکا و ایادی دست نشانده آن باشد چرا که آمریکا همیشه ستمگر بوده و تا به حال هیچ نفعی به هیچ کشوری نداشته و نخواهد داشت.
وی افزود:‌ انتظار از این که تنها راه نجات ما از بن‌بست اقتصادی و غیره آمریکاست انتظاری بس بیهوده بوده و باید مثل همیشه  متکی به توان داخلی و داشته های خودمان باشد.
فرمانده سپاه خاطرنشان کرد:‌ آیا در کشورهایی مثل عراق ،‌افغانستان و نظیر آن که آمریکا در آن حضور داشته و دخالت کرده اتفاق خاصی افتاده است در حالی که نه تنها هیچ مشکلی حل نشده بلکه  روز به روز  مشکلاتشان  افزایش یافته است.
غیابی در ادامه با بیان اینکه امروز زمان صلح حسن نبوده و باید با تمام وجود از ولایت فقیه و ارزش‌های اسلام و انقلاب  پشتیبانی کرد، یادآور شد: امروز زمان آن رسیده که با وحدت رویه در مقابل دشمنان قسم خورده ایستادگی و مقاومت کنیم و اگر یزیدیان زمان غلطی کنند جواب دندان شکنی به آن بدهیم که در تاریخ ثبت شود.
فرمانده سپاه هشترود در آخر به نقش بسیج در عرصه های مختلف جامعه اشاره کرد و افزود:‌ بسیج یکی از صادرات انقلاب اسلامی است و امروز واژه بسیج در سوریه، عراق ،یمن، لبنان و دیگر کشور ها باعث به وجود آمدن مقاومت ایثار در برابر دشمنان اسلام‌   و انقلاب شده است و روزی خواهد رسید که انقلاب اسلامی به حول قوه الهی به هدف نهایی خود  که همانا پیوستن به انقلاب مهدویت است برسد.

 

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده