ساعت: ۱۰:۲۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ شناسه خبر: 70986
فرماندار هشترود:

فرماندار هشترود گفت: دستگاه های اجرایی و بانک ها هرچه سریع‌تر طرح های اشتغال را به سرانجام برسانند.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، امین امینیان صبح امروز سه شنبه در جلسه کمیته اشتغال این شهرستان که با حضور بانک های عامل و دستگاه های اجرایی برگزار شد، خواستار تسریع در روند رسیدگی به طرح های اشتغال از سوی دستگاه های اجرایی و بانک ها شد.

وی گفت: زمان در اجرای این طرح برای ما بسیار مهم است، با توجه به اینکه طرح ها زمان مشخصی ندارند و هر لحظه امکان بسته شدن سامانه و بسته شدن اعتبار بانک ها وجود دارد لذا لازم است هرچه زودتر طرح ها را به سرانجام برسانیم و حداکثر استفاده را از سقف ۱.۵ ملیارد دلاری که برای این طرح ها اختصاص داده شده داشته باشیم در غیر این صورت سایر شهرستان ها و استان ها از ظرفیت موجود استفاده خواهند کرد بنابراین حتی تاخیر یک ساعتی هم از سوی بانک ها و دستگاه های اجرایی جایز نیست.

امینیان با بیان اینکه گاهی یک موضوع کوچک ممکن است باعث شود تا پرونده روزهای متوالی و متعدد خاک بخورد از دستگاه ها خواست اگر موردی باشد که قابل پیگری توسط آن ها نیست خصوصا برای وام هایی که رقم آن بالا است اعلام کنند تا خود به شخصه پیگیر مشکلات پرونده ها باشم.

وی همچنین لازمه ادامه فعالیت را معرفی پرونده ها و طرح های جدید دانست و در این راستا از ادارات جهاد کشاورزی، صنعت و معدن، میراث فرهنگی و گردشگری و فرهنگ و ارشاد اسلامی خواست تا طی هفته آینده پرونده های جدید را معرفی کنند.

فرماندار هشترود بیان داشت: دستگاه ها موارد و طرح هایی که مشخص شده وام به آن ها می تواند تعلق بگیرد را در سامانه ثبت کنند تا حداقل سهمیه شهرستان برای مقطعی در آنجا حفظ شود تا سپس اقدامات لازم صورت گیرد.

وی از ادارات بهزیستی و کمیته امداد خواست در طول هفته آینده سقف اعتبارات خود را تکمیل و پرکنند و تمامی موارد را به پایان رسانده و هیچ مورد ثبت نشده ای نداشته باشند.

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده