ساعت: ۱۳:۴۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ شناسه خبر: 70981
شهردار هشترود تاکید کرد؛

سمان محمدی گفت: اگر شهرداری بتواند از اعتبارات ماده ۱۸۰ بهره مند شود نهضت آسفالت را ادامه خواهیم داد و تمامی کوچه هایی که آسفالت ندارند و یا وضعیت آسفالتشان خراب است را آسفالت کاری خواهیم کرد.

Print Friendly

سلمان محمدی شهردار هشترود در گفتگو با خبرنگار پیک هشترود گفت: اگر شهرداری بتواند از اعتبارات ماده ۱۸۰ بهره مند شود نهضت آسفالت را ادامه خواهیم داد و تمامی کوچه هایی که آسفالت ندارند و یا وضعیت آسفالتشان خراب است را آسفالت کاری خواهیم کرد.

وی اضافه کرد: دریافت مطالبات شهرداری از سایر ادارات در دستور کار قرار گرفته و در جلسه ای که در فرمانداری برگزار شد مقرر شد همه اداراتی که به شهرداری بدهی دارند طلب این اداره را تا ۱۵ روز تسویه حساب کنند و اگر اقدام به پرداخت بدهی خود نکنند برابر مقررات ادارات مذکور پلمپ خواهند شد.

محمدی ادامه داد: در صورت اجرایی شدن طرح تفصیلی شهرداری، وضعیت مبلمان شهری و آبادانی هشترود بهتر خواهد شد و همه کارهای مربوط به شهرداری و حوزه شهری به ترتیب اجرایی خواهد شد.

وی گفت: با هزینه ای بالغ بر سه میلیارد تومان زباله گاه هشترود به ژئو ممبران و ژئو تکستال مجهز شده و دفع شیرآبه و دفن زباله به صورت کاملا بهداشتی انجام می گیرد و برای محیط زیست هیچ گونه ضرری ندارد و در آینده نزدیک با دستگاه‌های مجهز در این محل، زباله  تفکیک خواهد شد.

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده