ساعت: ۱۳:۰۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ شناسه خبر: 70955
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی آذربایجان شرقی خبر داد؛

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی آذربایجان شرقی گفت: بیش از دو سوم ماموریت ها در تبریز و مابقی در شهرستان ها انجام گرفته که سهم شهرستان هشترود بیش از ۱۰۰۰ مورد ماموریت بوده که یک سوم آن تصادفی و بقیه غیر تصادفی است.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، فرزاد رحمانی ظهر امروز دوشنبه در بازدید از پایگاه اورژانس ۱۱۵ هشترود گفت: چهار پایگاه اورژانس در هشترود فعال هستند.

وی با بیان اینکه تا اواخر مهر ماه ۶۳ هزار و ۵۱۲ ماموریت توسط ۱۱۵ در استان انجام شده است، ادامه داد: بیش از دو سوم ماموریت ها در تبریز و مابقی در شهرستان ها انجام گرفته که سهم شهرستان هشترود بیش از ۱۰۰۰ مورد ماموریت بوده که یک سوم آن تصادفی و بقیه غیر تصادفی است.

رحمانی گفت: با تلاش های فراوان همکاران، چهار پایگاه در مدت شش ماه گذشته‌ در تبریز افتتاح شد و سه پایگاه نیز در شهرستان هشترود در حال احداث است که در ایام دهه فجر به بهره برداری خواهد رسید.

وی در پایان ضمن اعلام اینکه ۲۵ درصد از تماس های دریافتی مزاحمت تلفنی است از مردم شریف استان خواست که از مزاحمت تلفنی به ۱۱۵ خودداری کنند زیرا احتمال دارد در همان لحظه یکی از هموطنان نیاز به امداد فوریت های پزشکی داشته باشد.

انتهای پیام/

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده