ساعت: ۱۳:۴۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ شناسه خبر: 70845
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تاکید کرد؛

بهروز مهدوی گفت: می بایست تا پایان برنامه ششم توسعه ۲۵ درصد کاهش در مصرف مواد مخدر داشته باشیم و برای رسیدن به این امر لازم است به راهکارهای اجتماعی مبارزه با مواد مخدر از جمله تشکیل و راه اندازی سمن ها روی آوریم.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، بهروز مهدوی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر هشترود به لزوم تقویت گفتمان اجتماعی از سوی همه لایه های جامعه و بهره گیری از تمامی فرصت ها تاکید کرد و گفت: یک دستگاه خاص به تنهایی نمی تواند متولی امر مبارزه با مواد مخدر باشد و قانون ۶۰ دستگاه را متولی این امر دانسته است.

 
وی اظهار داشت: مواد مخدر جزو ۵ آسیب اجتماعی عمده کشور می باشد که برای آن سند ملی نوشته شده و لازم است اسناد استانی و شهرستانی هم باتوجه به ویژگی ها و ظرفیت ها منطقه تنظیم شود.

 

 

مهدوی تاکید کرد: استان ما رتبه ۲۸ از بین ۳۱ استان را در مصرف مواد مخدر دارد و لازم است تلاش کنیم این میزان را کاهش دهیم.

 

 

وی تصریح کرد: می بایست تا پایان برنامه ششم توسعه ۲۵ درصد کاهش در مصرف مواد مخدر داشته باشیم و برای رسیدن به این امر لازم است به راهکارهای اجتماعی مبارزه با مواد مخدر از جمله تشکیل و راه اندازی سمن ها روی آوریم.

 

 

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده