ساعت: ۱۳:۳۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ شناسه خبر: 70843
فرماندار هشترود:

امین امینیان گفت: خوشبختانه شهرستان هشترود در زمینه مبارزه با مواد مخدر در استان طی دو سال گذشته اول بوده است و امیدواریم همچنان این روند امسال هم ادامه داشته باشد.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، امین امینیان فرماندار هشترود ظهر امروز در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر این شهرستان گفت: در خصوص مبارزه با مواد مخدر تاکید ما بیشتر بر حوزه پیشگیری بوده است.

 

 

وی اظهار داشت: از همین رو آگاه سازی و آموزش در قالب کارگاه های آموزشی، همایش و سمینارها ،تلاش برای شناسایی مناطق آلوده و افزایش تمرکز در این مناطق، شناسایی دانش آموزان مشکل دار و انجام آموزش ها و مراقبت های ویژه بر روی این دانش آموزان بجهت جلوگیری از آسیب های احتمالی و همچنین غربالگری ۱۷ هزار ۴۹۸ نفر از جمعیت ۱۰ سال به بالای شهرستان در طول یکسال گذشته از اهم اقدامات انجام گرفته در شهرستان هشترود در زمینه پیشگیری در مبارزه با مواد مخدر بوده است.

 

 
فرماندار هشترود در خصوص حوزه مقابله هم افزود: کشفیات نیروی انتظامی شهرستان در چند ماه اخیر بسیار بالا بوده و این کشفیات موجب شده حتی سایر شهرستان ها هم از تبعات آسیب های احتمالی، باوجود قرارگیری شهرستان در محل ترانزیت جاده ای و قاچاق کالاها و مواد مخدر، در امان باشند.

 

 

امینیان تصریح کرد: همچنین در حوزه درمان و بازتوانی کمپ ترک اعتیاد و مرکز ماده ۱۵ در شهرستان وجود دارد و از محل هزینه های شهرستان اقدامات لازم برای مرکز ماده ۱۶ هم در داخل این کمپ اتفاق می افتد.

 

 
وی اقدامات صورت گرفته در خصوص مبارزه با مواد مخدر در شهرستان را با رویکرد اجتماعی کردن توصیف و تاکید کرد: خوشبختانه شهرستان هشترود در زمینه مبارزه با مواد مخدر در استان طی دو سال گذشته اول بوده است و امیدواریم همچنان این روند امسال هم ادامه داشته باشد.

 

 

فرماندار هشترود خاطرنشان کرد: با پیگیری های اداره بهزیستی و ورزش و جوانان در حال تشکیل ۴ سمن در حوزه آسیب های اجتماعی در شهرستان هستیم.

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده