ساعت: ۱۳:۰۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ شناسه خبر: 70838
مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی هشترود خبر داد؛

مهندس بهمن مهرانی فر از اعطای کمکِ بلاعوض ۷۰ میلیون ریالی به واحدهای نوساز روستائی در سالجاری از سوی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی هشترود خبر داد.

Print Friendly

مهندس بهمن مهرانی فر مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان هشترود در گفتگو با خبرنگار پیک هشترود گفت: همانطوریکه مردم عزیز و شریف شهرستان نیز در جریان می باشند همه ساله در روستاها شاهد اتفاقات و تلفات جبران ناپذیری در زمینه مسکن می باشیم که خوشبختانه برای سالجاری با تلاشهایی که انجام شده تسهیلات ویژه ای را برای احداث مسکن درروستاها اخذ نمودیم.

 

 

وی اظهار داشت: از آن جمله میتوان به مبلغ ۲۵میلیون تومانی تسهیلات به ازای هر واحد احداثی با سود ۵ درصد اشاره نمود که در این خصوص متقاضیانی که تا آخر آذرماه به بانکهای عامل معرفی وعقد قرارداد خود را ارائه نمایند، علاوه بر وام فوق الذکر، مبلغ ۵ میلیون تومان نیز بعنوان بلاعوض پرداخت خواهدشد.

 
مهرانی فر افزود: لذا از عموم روستاییان عزیزی که تا این لحظه نسبت به مقاوم سازی ساختمان خود اقدام نکرده اند، دعوت بعمل می آید سریعا نسبت به تشکیل پرونده در این نهاد اقدام کنند تا اقدامات لازم از سوی این نهاد بعمل آید.

 
وی یاداور شد: همچنین در برخی از روستاهای شهرستان نیز که تا بحال توسط روستاییان عزیز اصلا نسبت به مقاوم سازی اقدام نگردیده، علاوه بر وام ۲۵میلیونی، مبلغ ۷ میلیون تومان نیز بلاعوض پرداخت خواهد شد.

 
مهرانی فر تاکید کرد: حال با توجه به فرصت پیش آماده بهترین زمان ممکن برای افرادیکه تا بحال نسبت به نوسازی واحدهای مسکونی خود اقدام نکرده اند، میباشد تا در صورت بروز هرگونه حوادث و بلایای طبیعی ار جمله زلزله،سیل و… از ایجاد خسارات جانی ومالی جبران ناپذیر جلوگیری گردد.

 
وی خاطرنشان کرد: متقاضیان عزیز میتوانند جهت هماهنگی و کسب اطلاعات بیشتر همه روزه درساعات اداری باشماره های ۰۴۱۵۲۶۲۷۸۸۴ (مستقیم مدیریت) و شماره های ۵۲۶۲۱۱۸۹ و ۵۲۶۲۶۸۶۰ (کارشناسان اداره) تماس بگیرند.

 

 

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده