ساعت: ۱۴:۰۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ شناسه خبر: 70836
شهردار هشترود خبر داد؛

سلمان محمدی گفت: متاسفانه به علت نبود ماشین آلات لازم و عدم تخصیص اعتبار نتوانسته ایم در امر لایروبی رودخانه ها موفق عمل کنیم و تنها ۲۰ درصد پیشرفت داشته ایم.

Print Friendly

سلمان محمدی شهردار هشترود در گفتگو با خبرنگار پیک هشترود گفت: شهرداری هشترود مانند سالهای قبل آماده همکاری با کلیه ادارات و نهادهای دولتی در جهت رفع هر گونه بحران بوده و تمامی توان خود را به کار خواهد بست تا مردم و مسافران گرفتار شده در برف و کولاک را به بهترین نحو مدیریت کند.

 

وی اظهار داشت: کلیه ماشین آلات شهرداری در ایام زمستان برای خدمات رسانی به همشهریان و پخش نمک و برف روبی آماده است و در این مورد هیچ گونه جای نگرانی وجود ندارد.

 
محمدی افزود: تمهیدات پیشگیرانه برای عدم خاموشی در شهر با همکاری اداره برق، ایجاد پایگاه های موقت برای کمک به مسافرانی که گرفتار کولاک شده اند با همکاری هلال احمر، همکاری با شبکه بهداشت و درمان جهت ارائه خدمات و حمل مادران بار دار به مراکز درمانی، تجهیز ماشین آلات آتش  نشانی و چندین مورد دیگر، از طرف شهرداری در سالهای گذشته انجام گرفته  و امسال نیز عملی خواهد شد.

 

شهردار هشترود از وضعیت نامناسب رودخانه وسط شهر انتقاد و تاکید کرد: متاسفانه، به علت نبود ماشین آلات لازم و عدم  تخصیص اعتبار نتوانسته ایم در امر لایروبی رودخانه ها موفق عمل کنیم و تنها ۲۰ درصد پیشرفت داشته ایم.

 

 

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده