ساعت: ۱۰:۱۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ شناسه خبر: 70806
معاون مدیرکل بحران آذربایجان شرقی تاکید کرد:

معاون مدیرکل بحران آذربایجان شرقی بر ضرورت برنامه ریزی ادارات برای کاهش آسیب های ناشی از بحران در شهرها و روستاها تاکید کرد.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، حسین زارع صبح امروز در جلسه مدیریت بحران هشترود گفت: تمام ادارات موظف هستند در جهت کاستن آسیب های ناشی از بحران با مدیریت بحران استانداری همکاری تنگاتنگ داشته باشند.

وی ادامه داد : درمواقع بحران اگر هلی کوپتر لازم شد باید با هماهنگی فرماندار صورت گیرد، گاها دیده شده است که درمواقع بحران هلی کوپتراعزام شده ولی به خاطر نبود باند دچار مشکل شده ایم. حتما اداراتی که مئسول هستند درصورت نیاز باید با فرمانداری هماهنگ باشند.

وی دربخش دیگری از سخنان خود به اتوبان پیامبر اعظم (ص) اشاره کرد و گفت: ایستگاه اتش نشانی دراین اتوبان مابین دو شهرستان هشترود و چاراویماق وجود ندارد و درصورت بروز تصادف تا آتش نشانی ازهشترود وچاراویماق به صحنه بیایند زمان طولانی صرف می شود.

زارع ادامه داد: با هماهنگی که با فرماندار هشترود و چاراویماق انجام شده اگر زمینی را دراین محدوده معرفی کنند، مدیریت بحران اماده است که یک اتش نشانی در این ایستگاه دایر کند تا بتواند ازاآسیب و شدت حادثه بکاهد.

زارع درمورد لایروبی دهانه پل ها نیز گفت: شهرداری و دهیاری ها باید این مکان ها را لای روبی کنند تادرصورت جاری شدن سیل دچار مشکل نشویم.

معاون مدیرکل بحران استان به ادارات جمعیت هلال احمر و شرکت نفت نیز اشاره کرد و از آنها خواست که در ایستگاه ها و پایگاه های بین راهی مواد سوختی ذخیره کنند تا خودروهایی که نیاز به سوخت دارند بتوانند برخوردار شوند.

گزارش از مهدی اسمعیل نژاد

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده