ساعت: ۱۲:۱۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۷/۱ شناسه خبر: 70709
فرماندار هشترود:

فرماندار شهرستان هشترود تقارن ماه مهر با محرم حسینی را فرصتی ارزشمند برای تبیین قیام عاشورا و آرمان های امام حسین(ع) عنوان کرد.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، امین امینیان قبل از ظهر امروز یک شنبه در مراسم بازگشایی مدارس هشترود گفت: آموزش و پرورش کلید فتح آینده است.

وی افزود: علم خورشیدی است که از نور پرفروغش اعماق تاریکی ها روشن و سرّهای نهفته آشکار شده و راه های روشن فردا با مفتاح سحرآمیزش گشوده می شوند. ماه مهر آغاز کشت و کار در مزرعه وجود کودکانی است که اگر در دلشان مهر بکاریم.

فرماندار هشترود تاکید کرد: تقارن ماه مهر با محرم حسینی فرصت مغتنمی جهت تبیین اهداف و آرمان های امام حسین(ع) همچون جوانمردی، آزادگی، عدالت طلبی، حقیقت طلبی، حقیقت جویی برای نسل نوجوان و جوان است.

امینیان ادامه داد: بی شک دانش و معرفت راستین روشنگر چراغ عزت، افتخار این کشور و تداوم بخش آرمان های شهیدان و غیور مردان این سرزمین است.

فرماندارهشترود در ادامه به نقش آموزش وپرورش اشاره کرد و گفت: از دیرباز انتظار از آموزش و پرورش آن بوده است که انسان های فردا را تربیت کند و نسل امروز را برای زندگی در جامعه ی فردا آماده سازد.

وی اظهار کرد: بنابراین ضرورت دارد برنامه ریزان و سیاست گذاران آموزشی، معلمان و مسوولان آموزش و پرورش، الزامات و مقتضات زندگی فردا را بشناسند تا بتوانند دانش و بینش لازم را در کودکان و جوانان برای فعالیت در جامعه فردا پرورش دهند و در راستای این سیاست، شناسایی ویژگی های آموزش و پرورش کارا و اثر بخش از اهمیت خاصی برخوردار است.

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده