ساعت: ۱۲:۲۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ شناسه خبر: 70700
مسئول دفتر نمایندگی ستاد بازسازی عتبات عالیات در هشترود:

رجب محمودزاده گفت: بوسیله یکی از خیرین ۱۰ تن آرد و همچنین نیروی کار مورد نیاز تامین شده اما برای خرید دستگاههای پخت نان نیازمند حمایت و کمک مردم خیّر هشترود هستیم.

Print Friendly

رجب محمودزاده مسئول دفتر نمایندگی ستاد بازسازی عتبات عالیات در شهرستان هشترود در گفتگو با خبرنگار پیک هشترود گفت: امسال در ایام اربعین موکب شهرستان هشترود در کنار موکب شهدای آذربایجان در شهر کربلا اقدام به پخت نان برای زائران اربعین خواهد کرد.

 

وی اظهار داشت: بوسیله یکی از خیرین ۱۰ تن آرد و همچنین نیروی کار مورد نیاز تامین شده اما برای خرید دستگاههای پخت نان نیازمند حمایت و کمک مردم خیّر هشترود هستیم.

 

محمودزاده افزود: برای ۳ هزار نفر در کربلا توسط این موکب اسکان به همراه تغذیه داده خواهد شد لذا نیاز به اقلامی چون برنج، چای، قند، پتو و بالش هستیم.

 

مسئول دفتر نمایندگی ستاد بازسازی عتبات عالیات در شهرستان هشترود تصریح کرد: محل موکب شهرستان در شهر کربلا می باشد اما مکان دقیق آن در شهر مربلا متعاقبا اعلام خواهد شد تا همشهریان زائر اربعین از ان استفاده کنند.

 

وی ادامه داد: دفتر نمایندگی در شهرستان هشترود واقع در روبروی مسجد سیدالشهدا(ع) بصورت پبانه روی آماده دریافت کمکهای نقدی و غیرنقدی هشترودی های ولایتمدار است. همچنین برای هماهنگی نیز می توانند با شماره ۰۹۱۴۴۲۳۸۳۵۶ تماس بگیرند.

 

محمودزاده خاطرنشان کرد: با توجه به آغاز ساخت صحن عقیله بنی هاشم (ع) در جوار حرم مطهر امام حسین(ع)، هشترودی ها می توانند با اهدای یک آجر در این امر ارزشمند سهیم باشند.

 

 

مصاحبه از مهدی اسمعیل نژاد

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده