ساعت: ۰۹:۵۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ شناسه خبر: 70649
رئیس اداره تبلیغات اسلامی هشترود خبر داد؛

حجت الاسلام یعقوب اباذری از اعزام بیش از ۱۲۰ مبلغ و مبلغه برای تبلیغ در دهه اول محرم به مساجد وحسینیه های شهر و روستاهای شهرستان هشترود خبر داد.

Print Friendly

حجت‌الاسلام یعقوب اباذری رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان هشترود در گفتگو با خبرنگار پیک هشترود، با تسلیت فرارسیدن ماه محرم گفت: برای فعالیت در دهه اول اول ماه محرم الحرام بیش از ۱۲۰ نفر از مبلغین و مبلغات فرهنگ حسینی اعم از روحانیون بومی و غیربومی جهت تبیین و تبلیغ احکام و معارف اسلامی و همچنین تبیین نهضت خونین سالارشهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) به مساجد و حسینیه های شهر و روستاهای شهرستان هشترود اعزام شدند.

 

وی اظهار داشت: درایام تبلیغی ماه محرم امسال، بی سابقه ترین اعزام مبلغ را درشهرستان هشترود داشته ایم و روحانیون علاوه بر اقامه نمازجماعت در مساجد و حسینیه ها، جلسات وعظ و خطابه واحکام و اخلاق برگزار می کنند.

 

اباذری افزود: یکی ازمشکلات فرهنگی وتبلیغی پیش رونبود امکانات لازم برای اعزام مبلغین برای مناطق محروم درسایر ایام سال است وباتوجه به گسترش روزافزون شبکه های ماهواره ای واجتماعی درروستاها وتهدیدات جدی اخلاقی وفرهنگی برای جوانان و نوجوانان مسئولین باید سازمان تبلیغات اسلامی رادراین زمینه مهم یاری کنند.

 

 

پایان پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده