ساعت: ۰۹:۴۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ شناسه خبر: 70644
فرمانده سپاه هشترود:

فرمانده سپاه هشترود در رزمایش اقتدار سپاهیان محمد رسول الله(ص) بسیجیان این ناحیه در منطقه عمومی قلعه جوق گفت: استکبار جهانی ۴۰ سال است برای انقلاب توطئه چینی می کند اما با توجهات امام زمان (عج) و حضور مقتدرانه نیروهای ولایی و بسیجی در هر توطئه با شکست مواجه می شود.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، احمد تقی پور افزود: ملت ایران با امام و شهدا عهد بسته اند تا ظهور ولی عصر ازاین انقلاب دفاع کنند و تمام بلایا را به جان خواهند خرید و همیشه پشت سر و گوش به فرمان ولایت هستند و خواهند بود.
وی ادامه داد: دشمن با تمام توان برای نفوذ در مسایل اقتصادی , اجتماعی و فرهنگی برنامه ریزی می کند که باید همه آحاد علی الخصوص جوانان هوشیار و بیدار باشند.
تقی پور از آمریکا و ایادی آنها به عنوان دشمنان دیرینه نظام یاد کرد و افزود: آن ها همیشه بد عهد بوده و هستند و به هیچ وجه قابل اعتماد نیستند و نخواهند بود.
فرمانده سپاه هشترود حرکت سپاه و بسیج را برگرفته از مکتب سرخ عاشورا دانست و گفت : دشمن اگر یک ضربه به ما بزند باید منتظر ۱۰ ضربه باشد.
حجت الاسلام عبدالله موحدی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه هشترود هم گفت: بسیج و بسیجیان نماد غیرت و شجاعت هستتد زیرا فرهنگ آن ها عاشورایی و حسینی است.
وی گفت : امنیت و آرامش ما مرهون ایستادگی و مقاومت نیروهای جان برکف مخصوصا بسیجیان در تمامی عرصه هاست.
در این رزمایش نیروهای حاضر در میدان با شرکت در برنامه های مختلف اقتدارو حضور خود را نمایش دادند.

 انتهای پیام/م.ا
Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده