ساعت: ۱۲:۲۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ شناسه خبر: 70523
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه هشترود:

حجت الاسلام عبدالله موحدی گفت: اردو‌های راهیان نور یکی از کار‌های بسیار موثر فرهنگی کشور بعد از جنگ تحمیلی است که در مقابل هجمه‌ی عظیم از مخاطرات فرهنگی علیه جمهوری اسلامی ایران و جنگ نرم دشمن قرار دارد.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، حجت الاسلام عبدالله موحدی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه هشترود در مراسم بدرقه کاوران راهیان نور شهرستان هشترود گفت: اردو‌های راهیان نور یکی از کار‌های بسیار موثر فرهنگی کشور بعد از جنگ تحمیلی است که در مقابل هجمه‌ی عظیم از مخاطرات فرهنگی علیه جمهوری اسلامی ایران و جنگ نرم دشمن قرار دارد.

 

وی با اشاره به اینکه هدف از برگزاری اردوهای راهیان نور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است، اظهار داشت: اردوهای راهیان نور ظرفیت خوبی برای انتقال رشادت ها و از جان گذشتگی رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس به نسل جوان ونوجوان کشوراست.

 

موحدی افزود: امروز دشمنان انقلاب اسلامی با انواع ترفند‌ها و نیرنگ‌ها و با جنگ نرم و شبیخون فرهنگی در صدد از بین بردن فرهنگ شهادت و دفاع مقدس و بی تفاوت کردن نسل‌های آینده نسبت به ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب هستند.

 

وی تاکید کرد: انشالله در آینده ای نزدیک کاروان های راهیان نور با نابودی اسرائیل به قدس شریف برگزار خواهد شد.

 

گفتنی است در این مراسم ۱۴۰ نفر از بسیجیان حوزه های مقاومت بسیج شهرستان هشترود و نظرکهریزی در قالب ۳ اتوبوس برادر و خواهر و بمدت ۲ روز به مناطق عملیاتی شمالغرب کشور اعزام شدند.

 

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده