ساعت: ۱۰:۳۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ شناسه خبر: 70508
مدیر آموزش و پرورش هشترود:

بهمن اقدمی گفت: در زمان ثبت نام بجز هزینه بیمه و کتب درسی نباید هیچ پولی جهت کمک به مدرسه اخذ شود و این کمک ها باید با اختیار و رضایت مندی اولیا و بصورت داوطلبانه و با ارائه قبض و رسید از سوی مدرسه صورت پذیرد.

Print Friendly

بهمن اقدمی مدیر آموزش و پرورش منطقه در خبرنگار پیک هشترود گفت: ثبت نام دانش آموزان و بازگشایی مدارس دو دغدغه جدی والدین است که روند مطلوب آن می تواند نگرش خانواده ها را نسبت به دستگاه تعلیم و تربیت تغییر دهد.

 

 

وی اعتماد خانواده ها را برای آموزش و پرورش مهم و اساسی ذکر کرد و اظهار داشت: مدیران مدارس باید با بهره گیری از تمام ظرفیت ها شرایطی را به وجود بیاورند تا امر ثبت نام دانش آموزان تسهیل و دغدغه خانواده ها برطرف شود.

 

 

اقدمی با اشاره به موضوع ثبت نام دانش آموزان افزود: همه باید تلاش ما کنیم  که با تکریم ارباب رجوع و در چارچوب قوانین و مقررات مربوطه اولیاء و دانش آموزان با طیب خاطر نسبت به ثبت نام فرزندان خود اقدام و در این زمینه بستر و زمینه های لازم جهت ساماندهی ثبت نام صورت پذیرد.

 

 

مدیر آموزش و پرورش هشترود در ادامه آگاهی از مقررات و درج نکات مهم جهت تسهیل در ثبت نام را از حقوق اولیا و دانش آموزان برشمرده و بر نظارت مستمر فرایند ثبت نام به صورت ویژه تأکید کرد.

 

 

وی همچنین در راستای حمایت از حقوق اولیا و دانش آموزان نیز خاطرنشان کرد: در زمان ثبت نام بجز هزینه بیمه و کتب درسی نباید هیچ پولی جهت کمک به مدرسه اخذ شود و این کمک ها باید با اختیار و رضایت مندی اولیا و بصورت داوطلبانه و با ارائه قبض و رسید از سوی مدرسه صورت پذیرد.

 

 

اقدمی یاداور شد: سال گذشته نیز ۲۵۰میلیون تومان توسط خیرین به مدارس مساعدت مالی شده است .

 

 

وی تصریح کرد: در صورت تجهیز کارگاههای مدارس می توان دانش آموزان علاقمند را به رشته های فنی حرفه ای سوق داد و نتیجه گرفت.

 

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده