ساعت: ۱۰:۲۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ شناسه خبر: 70506
جانشن فرمانده سپاه هشترود:

سرهنگ امیر شاهمحمدپور گفت: تاریخ انقلاب اسلامی نشان می دهد که آمریکا هیچ وقت و در هیچ موردی به طور کامل به عهد خود در قبال نظام و انقلاب اسلامی وفا نکرده است.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، سرهنگ امیر شاهمحمدچور جانشین فرمانده سپاه هشترود در جلسه شورای اداری این شهرستان گفت: ملتی که همراه است شکست نمی‌خورد و بهترین نمونه آن ملت بزرگ ایران است که پس از چهار دهه همچنان پای انقلاب و اندیشه هایشان ایستاده و به راه خود ادامه می‌دهند.

 

وی اظهار داشت: باید برای حفظ این اخوت از مسائل حاشیه‌ای پرهیز کنیم و اگر مسئله‌ای نیز وجود دارد در بین خودمان آن را حل کنیم تا باعث مشکلات و سوء استفاده دیگران نشود.

 

شاهمحمدپور افزود: دشمن امروز سعی دارد در باور و ذهن مسئولان و مدیران ما نفوذ کند؛ در صورتی که بتواند در اذهان نخبگان تزلزل ایجاد کرده و رویکرد انقلابی آنها را دچار مخاطره کند توانسته است اهداف خود را محقق کند.

 

وی در ادامه با بیان اینکه تجربه برجام ثابت کرد که آمریکا قابل اعتماد نیست اظهار کرد: برداشت آمریکا از مذاکره این است که طرف مقابل از مواضع خود کوتاه بیاید که این موضوع قابل قبول و پذیرش نیست.

 

شاهمحمدپور تاکید کرد: تاریخ انقلاب اسلامی نشان می دهد که آمریکا هیچ وقت و در هیچ موردی به طور کامل به عهد خود در قبال نظام و انقلاب اسلامی وفا نکرده است.

 

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده