ساعت: ۱۱:۰۴ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۵/۹ شناسه خبر: 70503
فرمانده سپاه ناحیه هشترود:

سرهنگ احمد تقی پور گفت: مردم با خرید کالای داخلی از تولید و اشتغال ایرانی حمایت کنند و اگر این حمایت استمرار داشته باشد شاهد شکوفایی و تقویت اقتصاد کشور و افزایش کیفیت کالاهای تولید داخل کشور هستیم.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، سرهنگ احمد تقی پور فرمانده سپاه ناحیه هشترود صبح امروز در نشست روشنگری بسیج اصناف هشترود که با موضوع حمایت ازکالای ایرانی وباحضورروسای اتحادیه های صنفی در اداره صنعت، معدن و تجارت برگزار شد، با اشاره به موضوع حمایت از کالای ایرانی، گفت: اگر به فرآیند نام‌گذاری سال‌ها توجه کنیم، می‌بینیم که همه به هم مربوط هستند، یک سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل»، یک سال «تولید و اشتغال» و امسال هم «حمایت از کالای ایرانی» که هر کدام پیش‌زمینه و بسترساز دیگری است.

 

وی اظهار داشت: دشمن برای آن‌که ملت ما را زمین‌گیر کند، حوزه اقتصاد را هدف قرار داده و می‌خواهد تا نگاه ما به سمت آنان باشد؛ می‌خواهد این تصور در ذهن ما ایجاد شود که «ما نمی‌توانیم»، خودباوری را از ما بگیرد.

 

تقی پور با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی تضمین‌کننده اشتغال ایرانی و استمرار تولید داخلی است، افزود: مردم با خرید کالای داخلی از تولید و اشتغال ایرانی حمایت کنند و اگر این حمایت استمرار داشته باشد شاهد شکوفایی و تقویت اقتصاد کشور و افزایش کیفیت کالاهای تولید داخل کشور هستیم.

 

فرمانده سپاه هشترود تصریح کرد: حمایت از کالا و سرمایه ایرانی، یعنی دشمنان را در تحریم قرار می دهیم و کشور به توانی رسیده که می تواند نیازهای داخلی را تامین کند و پیشرفت های آن، شگفت انگیز است.

 

وی بیان کرد: حمایت از کالای ایرانی تنها در حد شعار نیست، بلکه یک فتوا بوده و باید خود را مقید به آن بدانیم؛ همان‌طور که مردم بعد از فتوای تحریم تنباکو، قلیان‌ها را شکستند، امروز نیز باید روی این مسأله چنین حساسیتی داشت.

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده