ساعت: ۱۱:۳۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ شناسه خبر: 70330
فرماندار شهرستان هشترود:

فرماندار شهرستان هشترود گفت: میزان مصرف برق در کشور ما ۳.۵ برابر شاخص جهانی است لذا بدون شک تامین میزان مصرف برق نیازمند همکاری مردم است.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، امین امینیان ظهر امروز در جلسه اضطراری مدیریت بحران شهرستان هشترود که با حضور جمعی از مسئولین این شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، افزود: مردم کشور ما به شدت مصرف گرا هستند و این نشان از آن است که ما فرهنگ استفاده از انرژی را نداریم.

وی گفت: مصرف نرمال و استاندارد نیازمند فرهنگ سازی و احساس مسئولیت مردم است.

وی متذکر شد: اگر پیک مصرف رعایت نشود اداره برق شهرستان برای تنظیم آن مجبور به قطع برق خواهد بود که این اختلالات زیادی در تمامی امورات شهرستان به وجود می آورد.

وی با تاکید بر اینکه منظور ما کم مصرف کردن نیست افزود: مخاطب ما کسانی هستند که در مصرف برق اصراف می کنند که نیاز هست با مشارکت در امر مصرف استاندارد ما را در تامین برق مورد نیاز مردم همراهی کنند.

وی خاطر نشان کرد:  در راستای مدیریت پیک مصرف به کشاورزان گفته شده در صورت استفاده از پمپ آب خود در خارج در اوج مصرف هزینه برق آنها بصورت رایگان حساب می شود.

گزارش از مهدی اسمعیل نژاد

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
  1. علی گفت:

    سلام.جناب فرماندار،چندروزهست که قطع مکرربرق درهسترودموجب نارضایتی مردم وبه خصوص افرادی که درحوزه خدمات عمومی نیازبه برق دارندشده است.
    میزان مصرف برق درادارت دربالاترین حدممکن هست چون به هرکدام یک ازادارات که سری بزنیددیگردلتان نمی خواهدانجاراترک کنی،چون کولرهای کازی وآبی درحدبالادرحال کارکردن هست.
    جناب فرمانداربهتراست برای رعایت حال مردم،مردمی که همیشه بایدمقاومت کنندوصرفه جویی کنندبه ادارات سری بزنیدوببینیدطریقه مصرف برق را.
    می شودبایک ساعت خاموش کردن کولردرادارات جبران کمبودبرق راکرد.