ساعت: ۱۰:۳۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۴/۹ شناسه خبر: 70323
مدیر آموزش و پرورش هشترود در گفتگو با پیک هشترود:

بهمن اقدمی گفت: ثبت نام در مدارس هیات امنایی(نمونه سابق) صرفا بر اساس محدوده جغرافیایی و ظرفیت مدارس و بر اساس دستورالعمل ثبت نام بوده ومدیران مدارس نباید شرایط دیگری را اعمال نمایند.

Print Friendly

بهمن اقدمی مدیر آموزش و پرورش هشترود در گفتگو با خبرنگار پیک هشترود گفت: با حذف امتحان ورودی مدارس نمونه متوسطه اول ثبت نام مدارس برای پایه اول با محدوده جغرافیایی انجام می گیرد و با توجه به متمرکز شدن مدارس نمونه و عادی دخترانه و پسرانه در نقاط هم محدوده با جلسات متعدد در اداره و شورای آموزش و پرورش با علم به مشکلات  تصمیم بر جابجایی مدارس گرفته شد.

 

 

وی اظهار داشت: کمبود فضاهای آموزشی در سطح شهر و افزایش آمار دانش آموزان عمده مشکل آموزش و پرورش بوده و سعی شده با جابجایی مدارس استفاده بهینه از فضاها بعمل آید که از دوشیفته شدن مدارس جلوگیری شود.

 

 

مدیر آموزش و پرورش هشترود افزود: با توجه به دستورالعمل های صادره از سوی استان ادامه مدارس نمونه بصورت هیات امنایی اداره خواهد شد که با مدارس عادی تفاوت چندانی ندارد و فقط وجود شهریه برای ثبت نام دانش آموزان ضروری می باشد که حداقل شهریه در نظر گرفته شده است.

 

 

اقدمی تصریح کرد: با انتقال اداره آموزش و پرورش به محل سابق در صورت تامین اعتبار و مستقر شدن یکی از مدارس در محل اداره فعلی تا حدودی مشکل فضای آموزشی حل خواهد شد که کمک مسئولین بخصوص مدیر کل محترم آموزش و پرورش را می طلبد.

 

 

وی با اشاره به روند ساخت مدارس توسط خیرین در منطقه خواستار مشارکت آحاد مردم واولیا در کمک به مدارس شد و اضافه کرد: هر گونه اخذ وجه اجباری بغیر از مدارس خاص و هیات امنایی ممنوع بوده و مدیران مدارس ملزم به رعایت این امر می باشند.

 
اقدمی ادامه داد: ستاد ثبت نام در اداره و مدارس جهت تسهیل در ثبت نام دانش آموزان تشکیل شده است.

 
وی یاداور شد: در خصوص مدارس ابتدایی شاهد هم شرط ثبت نام امتیاز می باشد و پس از ثبت نام دانش آموزان امتیاز دار محدوده جغرافیایی اعمال خواهد شد که امسال با توجه به ظرفیت محدود در مدارس فوق به علت نبود فضای لازم، ثبت نام افراد فاقد امتیاز تقریبا به صفر رسیده است

 

 

اقدمی تاکید کرد: ثبت نام در مدارس هیات امنایی(نمونه سابق) صرفا بر اساس محدوده جغرافیایی و ظرفیت مدارس و بر اساس دستورالعمل ثبت نام بوده  ومدیران مدارس نباید شرایط دیگری را اعمال نمایند.

 

 

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده