ساعت: ۰۹:۱۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۴/۶ شناسه خبر: 70308
فرماندار هشترود خبر داد؛

فرماندار هشترود در همایش پیشگیری از اعتیاد گفت: هر کدام از کار آفرینانی که بتوانند به عنوان پشتیبان معتادان پاک شده را بکارگیری کنند از وام کم بهره اشتغالزایی برخوردار خواهند شد.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، امین امینیان  افزود: هر کارآفرینی هم که بتواند معتادین پاک شده را به اشتغال درآورد علاوه بر دریافت وام خود اشتغالی ۵ سال هم از پرداخت بیمه معاف خواهد بود و اداره بهزیستی بیمه فرد پاک شده از اعتیاد را پرداخت خواهدکرد.
وی مبارزه با اعتیاد و مواد مخدر را نیازمند بسترسازی فرهنگی و اجتماعی دانست و با تاکید بر اجتماعی کردن امر مبارزه با مواد مخدر اظهارداشت: مبارزه با مواد مخدر نیازمند همت همگانی است و برای مبارزه با معضل مواد مخدر در جامعه نیازمند همت همگانی و اراده عمومی هستیم.
امینیان اضافه کرد: متاسفانه امروزه با تغییر الگوی مصرف مواد مخدر سنتی به مواد مخدر صنعتی جامعه روبرو هستیم.
وی ادامه داد: صنعتی شدن مواد مخدر موجب شده دسترسی به این مواد آسان شود که همه روزه بر تعداد متقاضیان این مواد می‌افزاید.
امینیان از اعتیاد به عنوان بلایی نام برد که در کمین همه خانواده هاست و دشمنان نیز در حال گسترش این بلای خانمان سوز در بین جوانان حتی دانش آموزان هستند که همه آحاد مردم باید هوشیار باشند.
وی پس از این همایش از کمپ ترک اعتیاد بازدید نمود و خواستار اختصاص بودجه ازسوی شورای مبارزه با مواد مخدر و بهزیستی به این کمپ را شد و تجهیز استاندارد آن را شد.

 

انتهای پیام/

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده