ساعت: ۱۰:۱۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۴/۲ شناسه خبر: 70273
رئیس دادگستری هشترود:

رحیم استادی گفت: شهدا به خصوص شهید بهشتی با اهدای جان خود به ما جان دوباره و سند رسوایی دشمنان را با خون خود امضا کرد و پرده از چهره منافقین برداشت.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، رحیم استادی رئیس دادگستری هشترود صبح امروز در مراسم غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای گمنام هشترود که با حضور مسئولین و مناسبت هفته قوه قضائیه برگزار شد، لازمه موفقیت قوه قضائیه را سر لوحه قرار گرفتن دقت و سرعت دانست و افزود: پیشگیری از وقوع جرم، تامین امنیت جامعه و رسیدگی به شکایت ها از مهم ترین وظایف دستگاه قضایی است.

وی ادامه داد: دادگستری هشترود با کمبود نیرو مواجه است و فقط با ۱۷ درصد نیرو کار می کند.

استادی از ادارات خواست با تمهیدات لازم در حفظ اموال اداری تلاش کنند و این اداره نباید تاوان کم کاری برخی ادارات را بدهد.

رئیس دادگستری هشترود، اظهارداشت: متاسفانه حجم پرونده های نزاع دسته جمعی به دادگستری هشترود زیاد است و باید اشاعه فرهنگ صلح و سازش در بین مردم تبیین شود.

استادی اضافه کرد: در طول یکسال گذشته ۱۴ هزار و ۹۲۶ پرونده به دادگستری هشترود وارد شده و در این مدت ۱۵ هزار و ۳۴۲ مورد مختومه شده و همچنین ۱۶۰۰ پرونده به شورای حل و اختلاف ارجاع شده که از بین آن ها ۳۳ پرونده منجر به صلح و سازش شده است.

وی وقت رسیدگی به پرونده ها را ۱۰ الی ۲۰ روزدر دادگستری هشترود عنوان کرد.

استادی از برخورد قاطع با قاچاقچیان مواد مخدر و مشروبات الکلی در حوزه شهرستان هشترود خبر داد.

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده