ساعت: ۱۲:۱۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ شناسه خبر: 70257
سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای هشترود خبر داد؛

تیمور امیرانلوی از آسفالت مسیر هشترود به قره چمن و ذوالبین به همت و تلاش راهداران با دستگاه های نگهداری شهرستان هشترود خبر داد.

Print Friendly

تیمور امیرانلوی سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان هشترود در گفتگو با خبرنگار پیک هشترود گفت: برای افزایش کیفیت رویه آسفالت و ایجاد مسیر مطمئن تر برای تردد وسائط نقلیه در مسیر فوق عملیات لکه گیری با اسفالت گرم هم اکنون در حال انجام است.

 

وی اظهار داشت: زمستانی بسیار سرد و تابستان نسبتاً گرم باعث تشدید در سرعت و میزان خرابی رویه آسفالت شده که به منظور رفع این مشکل همه ساله اقداماتی از جمله روکش آسفالت، لکه گیری و چاله پرکنی انجام می شود تا ضمن بهبود وضعیت راه ها و نگهداری مناسب آنها از خرابی بیشتر جلوگیری شود.

 
سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان هشترود افزود: فعالیت های گسترده ای در زمینه نگهداری ، ترمیم و لکه گیری آسفالت در راه های ارتباطی این شهرستان بمنظور تسهیل در امر تردد و افزایش ایمنی راهها و کاهش تصادفات جاده ای توسط این اداره در طول سال انجام می گیرد.

 
امیرانلوی هدف از اجرای عملیات لکه گیری آسفالت را حفظ و نگهداری از رویه و سطح آسفالت جاده ها برشمرد و خاطرنشان کرد برای ارتقاء سطح ایمنی و بهبود جریان تردد در جاده ها در تلاش هستیم تا راه های ارتباطی شهرستان هشترود را با آسفالت گرم لکه گیری نماییم.

 

وی ابراز امیدواری کرد: با تمامی امکانات موجود در اداره تلاش خواهیم کرد کلیه راه های حوزه استحفاظی شهرستان برای آرامش خاطر مسافرین محترم و هموطنان با اسفالت گرم لکه گیری نماییم.

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده