ساعت: ۱۲:۱۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ شناسه خبر: 70233
در سه عملیات جداگانه در محورهای مواصلاتی هشترود؛

دادستان هشترود از کشف ۲۰ قبضه کلت به همراه ۲۴۰ عدد فشنگ جنگی از یک دستگاه خودروی سواری در محور این شهرستان به مراغه خبر داد.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، شاهرخ اسدللهی در گفت و گو با خبرنگاران، افزود: در این عملیات، یک مرد به همراه یک زن که هر دو اهل کلات نادری مشهد هستند و قصد حمل اسلحه ها از کردستان به مشهد را داشتند دستگیر و روانه زندان شدند.
وی افزود: دستگیر شدگان به خرید این اسلحه ها به قیمت سه میلیون ریال در کردستان و فروش آنها در مشهد به قیمت ۲۵ میلیون ریال اعتراف کردند.
اسدالهی ادامه داد: با توجه به سکونت این دو فرد در مشهد و به منظور کسب اطمینان از کشف تمامی اسلحه های خریداری شده از کردستان، با دستور قضایی محل سکونت آنها در مشهد نیز مورد تفتیش قرار گرفت.
دادستان هشترود افزود: همچنین در عملیات دیگری در همین محور از یک دستگاه پژو پارس تعداد ۵۶۶ بطری مشروبات الکلی خارجی به ارزش ۷۲۵ میلیون ریال به همراه سه عدد پلاک خودرو سرقتی کشف شد.
وی گفت: فرد مظنون در این پرونده با استفاده از شی دودزا از محل متواری شد.
اسداللهی افزود: در عملیات دیگری در محور آزاد راه پیامبر اعظم (ص) در نزدیکی روستای عزیز کندی از یک دستگاه ام وی ام هزار و ۱۳ بطری مشروبات الکلی به ارزش ۴۱۰ میلیون ریال کشف شد.

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده