ساعت: ۱۱:۴۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ شناسه خبر: 70214
پروژه جدید بی‌بی‌سی برای ملت ایران؛

شمر زمان، نخست وزیر کودک کش رژیم اشغالگر می‌رود اروپا مظلوم‌نمایی می‌کند که بله ایران می‌خواهد ما را نابود کند. آن مخاطب اروپایی هم گوش می‌دهد و سرتکان می‌دهد و نمی‌گوید شما الان در غزه و قدس دارید این جنایت‌ها را می‌کنید.

Print Friendly

به گزارش پیک هشترود به نقل از آناج، دستگاه انگلیسی بی‌بی‌سی یک‌بار دیگر با هدف تغییر نگرش ملت ایران نسبت به رژیم صهیونیستی دست به کار شده است و این را می‌توان از آیتم‌های سریالی‌شان در یک برنامه تلویزیونی به وضوح دید.

در این پروژه ابتدا بنیامین نتانیاهو با ژست ایران دوستی در برابر دوربین‌ها حاضر می‌شود و برای آنچه بحران آب در ایران می‌خواند برنامه ارائه می‌دهد! دیری نمی‌گذرد که بی‌بی‌سی با سخنگوی رژیم صهیونیستی مصاحبه می‌کند تا در آن حکومت ایران دشمن مردم و اسرائیل دوست ایرانی‌ها لقب گیرد!

در نهایت نیز بی‌بی‌سی سریعاً یک کارشناس به روی خط می‌آورد تا ضمن به رسمیت شناختن صهیونیست‌ها، عنوان کند آنان در طول ۵۰ سال گذشته آب را مدیریت کرده‌اند و طرحشان می‌تواند به بحران آب در ایران پایان دهد.

این‌ها تنها بخشی از سناریوی صهیونیست‌ها و دستگاه‌های اطلاعاتی است که می‌خواهند «نابودی اسرائیل» را در اذهان عمومی ملت ایران کاری اشتباه جلوه دهند و بر تعداد کسانی که می‌گویند چرا با صهیونیست‌ها دشمنی می‌کنیم، بیفزایند!

در این سناریو تلاش اسرائیلی‌ها برای افزایش تحریم‌ها علیه ملت ایران، کشتار دانشمندان هسته‌ای، قتل عام مسلمانان فلسطین و از این دست موارد جایی ندارد و همین موجب می‌گردد تا مخاطبان ناآگاه هنگامی که ناتیاهو می‌گوید ما دوست ملت ایرانیم، تناقض‌های او را به یاد نیاورند.

تمام این تلاش‌ها تنها در یک مسئله خلاصه می‌شود و آن اینکه رژیم صهیونیستی با مشاهده راهپیمایی پرشور روز جهانی قدس در ایران با پشتوانه مردمی میلیونی احساس خطر کرده است و راه مقابله با حکومت ایران را در سیاست فریب ملت آن می‌بیند.

انتهای پیام/

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده