ساعت: ۱۰:۳۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ شناسه خبر: 70208
مدیر جهادکشاورزی هشترود:

مجید احمدی گفت: براساس تکالیف مقرر در قانون خرید تضمینی محصولات کشاورزی و برنامه ابلاغی از سوی وزیر جهاد کشاورزی، خرید گندم صرفا از کشاورزانی که اطلاعات آنها در سامانه جامع پهنه بندی ثبت شده باشد، مجاز خواهد بود.

Print Friendly

مجید احمدی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان هشترود در گفتگو با خبرنگار پیک هشترود گفت: براساس تکالیف مقرر در قانون خرید تضمینی محصولات کشاورزی و برنامه ابلاغی از سوی وزیر جهاد کشاورزی، خرید گندم صرفا از کشاورزانی که اطلاعات آنها در سامانه جامع پهنه بندی ثبت شده باشد، مجاز خواهد بود.

 

وی تاکید کرد: ثبت اطلاعات کشاورزان شامل محل تولید، سطح زیر کشت، برآورد تولید واطلاعات هویتی کشاورزان در سامانه در زمان تحویل محصول ضروری است.

 

احمدی با بیان اینکه هنوز تعدادی از بهره برداران از مراجعه به مراکز جهاد کشاورزی خودداری نموده اند، افزود: این امر به رغم اهمیت و حساسیت موضوع برای بهره برداران، از طریق شوراهای اسلامی روستاها، دهیاریها و بخشداریها، حسب مکاتبۀ جهاد کشاورزی شهرستان اطلاع رسانی شده است.

 

مدیر جهاد کشاورزی هشترود ازکلیه کشاورزانی که تاکنون موفق به ثبت اطلاعات خود نشده اند، خواست تا سریعا به مراکزجهاد کشاورزی سطح شهرستان مراجعه ونسبت به ثبت اطلاعات خود اقدام کنند تا زمان تحویل گندم به مراکز خرید با مشکل مواجه نگردند.

 

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده