ساعت: ۱۲:۰۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۳/۶ شناسه خبر: 70124
جانشین فرمانده سپاه ناحیه هشترود:

سرهنگ امیر شاهمحمدپور گفت: نسل نو مدیران آینده هستند که باید از انقلاب و دفاع مقدس الهام بگیرند و همین دانش و آگاهی، کاهش آسیب های اجتماعی را به دنبال خواهد داشت.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، سرهنگ امیر شاهمحمدپور جانشین فرمانده سپاه ناحیه هشترود صبح امروز در جلسه هماهنگی برنامه های روز ۱۴ و ۱۵ خرداد که با حضور اعضای شورای اداری شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، با اشاره به اینکه نظام جمهوری اسلامی از ظرفیت‌های عظیمی برخوردار است، گفت: این نظام مردم را از شر شیاطین نجات داد که لازم است برای حفظ آن تلاش کرد.

 

وی با اشاره به اینکه زنده نگه‌داشتن یاد امام راحل و قیام ۱۵ خرداد الزامی است، اظهار کرد: برنامه‌های ویژه‌ای در شهرستان هشترود باید به این منظور در نظر گرفته شود.

شاهمحمدپور روزهای ۱۴ و ۱۵ خرداد را فرصتی مناسب برای معرفی شخصیت امام (ره) دانست و تصریح کرد: باید از صمیمیت و همدلی مدیران دستگاه‌های مختلف در معرفی شخصیت امام(ره) در شهرستان استفاده کرده و مسابقاتی با موضوع وصیت‌نامه امام خمینی(ره) برگزار کنیم.

 

وی تاکید کرد: در این ایام چهره شهر و شهرستان باید به آنچه یادآور این خاطرات است مزین شود تا ذهن خلاق و سوال برانگیز نسل جوان و نوجوان تحریک شود و به دنبال کتاب و تاریخ و دانستن فلسفه این ایام برود چرا که نسل نو مدیران آینده هستند که باید از انقلاب و دفاع مقدس الهام بگیرند و همین دانش و آگاهی، کاهش آسیب های اجتماعی را به دنبال خواهد داشت.

 

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده