ساعت: ۱۱:۲۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ شناسه خبر: 70033
فرمانده انتظامی هشترود در گفتگو با پیک هشترود:

سرهنگ محمدتقی سلطانی گفت: سالن‌های غذاخوری و مراکز ارائه غذای گرم که قصد ارائه خدمات‌دهی در طول روز ایام ماه رمضان را دارند باید مجوز لازم را از نهاد مربوطه دریافت کنند اما این سالن‌ها باید از طریق فضای بیرونی قابل مشاهده برای افراد روزه‌دار نباشد.

Print Friendly

سرهنگ محمدتقی سلطانی فرمانده انتظامی هشترود در گفتگو با خبرنگار پیک هشترود با تبریک فرارسیدن ایام ماه مبارک رمضان و با تأکید بر تشدید برخورد با روزه‌خواران در ملأعام و اماکن عمومی اظهار داشت: افراد مجاز به روزه‌خواری در ملأعام نیستند و افراد حرمت‌شکن در ایام ماه مبارک رمضان که تظاهر به روزه‌خواری می‌کنند به مراجع قضایی معرفی می‌شوند.

 

وی اظهار داشت: سالن‌های غذاخوری و مراکز ارائه غذای گرم که قصد ارائه خدمات‌دهی در طول روز ایام ماه رمضان را دارند باید مجوز لازم را از نهاد مربوطه دریافت کنند اما این سالن‌ها باید از طریق فضای بیرونی قابل مشاهده برای افراد روزه‌دار نباشد.

 

سلطانی افزود: مراکزی که مجاز به عرضه مواد غذایی از نوع سرد در طول روز هستند باید تمام ضوابط و مقررات ابلاغی اداره نظارت بر اماکن عمومی را رعایت کنند.

 

فرمانده انتظامی هشترود تاکید کرد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به فوریت‌های پلیسی موضوع را اعلام کنند تا برخورد لازم با متخلفان انجام پذیرد.

 

 

پایان پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده