ساعت: ۱۰:۴۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ شناسه خبر: 70021
مدیر جهادکشاورزی هشترود خبر داد؛

مهندس مجید احمدی گفت: سهمیه برنج شهرستان در قالب طرح ضیافت ۲۰ تن و از نوع هندی و تایلندی می باشد و به قیمت هر کیلو ۲۷ هزار ریال بصورت خرده فروشی در اختیار واحدهای صنفی قرار گرفته است.

Print Friendly

مهندس مجید احمدی مدیر جهادکشاورزی هشترود در گفتگو با خبرنگار پیک هشترود، با اشاره به فرارسیدن ماه مبارک رمضان گفت: در راستای تنظیم بازار ماه رمضان کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در قالب طرح ضیافت به منظور حمایت از اقشار آسیب پذیر با قیمت مناسب در سطح شهرستان عرضه می شود.

 

وی اظهار داشت: در این طرح وضعیت کالاهای پرمصرف و اساسی از جمله روغن، شکر، برنج، شیرینی جات (زولبیا وبامیه )، مرغ وتخم مرغ، گوشت قرمز و لبنیات مورد ارزیابی قرار می گیرند تا فروشندگان بیش از قیمت مصوب کالاها را به فروش نرسانند.

 

مدیر جهادکشاورزی هشترود از عموم مردم خواست درصورت مشاهده تخلف در فروش، موارد را از طریق شماره تماس ۱۲۴ به بازرسان اداره صنعت ومعدن تجارت اطلاع دهند.

 

وی تصریح کرد: سهمیه برنج شهرستان در قالب طرح ضیافت ۲۰ تن و از نوع هندی و تایلندی می باشد که به قیمت هر کیلو ۵۶ و ۳۹ هزار ریال بصورت خرده فروشی در اختیار واحدهای صنفی قرار گرفته است.

 

احمدی ادامه داد: همچنین شکر به قیمت فروش هر کیلو ۳۰۵۰۰ هزار ریال، مرغ منجمد ۶۲ هزار ریال، گوشت قرمز (ران گوساله وارداتی) ۲۴ هزار ریال و گوشت قرمز (سرو دست گوساله وارداتی) ۲۳ هزار ریال از اواخر هفته جاری در واحدهای صنفی بفروش می رسد.

 

وی اضافه کرد: سهمیه های فوق در اختیار ۲ عاملِ اتحادیه شرکتهای تعاونی روستائی شهرستان قرار داده شده تا در اختیار واحدهای صنفی برای فروش قراار داده شود.

 

پایان پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده