ساعت: ۱۳:۵۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ شناسه خبر: 69915
جانشین نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا:

سرهنگ علی هاشم پور گفت: امروز مهمترین عامل امنیت پایدار وجود با برکت بسیج و تفکر بسیجی در کشور است همان بسیجی که حضرت امام بر دستان پرافتخار آن بوسه میزند.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، سرهنگ علی هاشم پور جانشین نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا در مراسم تجلیل از مربیان و هادیان سیاسی شهرستان هشترود که صبح امروز به همت دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه این شهرستان برگزار شد، به ارکان نظام دینی پرداخت و گفت: ولایت و رهبری و امت اسلام دو رکن رکین یک نظام دینی است، رهبریت با مردم معنا ومفهوم پیدا میکند و همچنان نیز، امت بدون ولایت به درتشخیص صراط مستقیم دچار گمراهی می گردد.

 

 

وی افزود: دشمنان در بحث نفوذ دو مورد را پیگیری می کنند نفوذ موردی و نفوذ جریانی که نفوذ جریانی از خطرناک ترین آنها بوده و با بصیرت افزائی خود و دیگران می توان نقشه آنها را برملا کرد.

هاشم پور اظهار کرد: امروز مهمترین عامل امنیت پایدار وجود با برکت بسیج و تفکر بسیجی در کشور است همان بسیجی که حضرت امام بر دستان پرافتخار آن بوسه میزند.

وی تصریح کرد: مشکل اصلی ما کسانی است که با پیروزی انقلاب اسلامی بار خود را بسته اند و به نان و نوایی رسیده اند و غرب را قبله گاه خود می پندارند و دلشان برای ارتباط هرچند سخیف و زشت تن می دهند نه آنهایی که از رو شمشیر بسته اند دشمن اسلام وانقلاب خود را قلمداد می کنند .

هاشم پور با اشاره به این‌که روز شهادت شهید مطهری به عنوان روز عقیدتی سیاسی نامگذاری شده است، تاکید کرد: اگر میخواهیم سپاه را انقلابی نگه داریم باید بر اساس تفکر شهید مطهری از این مهم حراست کنیم.

 

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده