ساعت: ۱۷:۳۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۲/۴ شناسه خبر: 69836
وزیر ورزش و جوانان در جلسه شورای اداری هشترود:

مسعود سلطانی فر گفت: میزان سرانه ورزشی در هشترود خوب است اما نیاز نگاه ویژه است و بنا به وعده مدیر کل ورزش و جوانان استان قرار شد استخر سرپوشیده این شهرستان در ماههای آتی به بهره برداری برسد.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، دکتر مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان عصر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان هشترود که با حضور جمعی از مسئولین این شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، افزود: با توجه به مسئولیتی که دارم و به این شهرستان آمده ام مسائل و مشکلاتی که توسط مسئولین این شهرستان گفته شد به خدمت دولت و وزرای مربوطه خواهم رساند.

وی گفت: اقدامات خوبی در طی چهل سال گذشته در شهرستان هشترود انجام شده همین سد سهند که کلی برای آن هزینه شده است و انشالله برای مردم این شهرستان مفید فایده واقع خواهد شد.

سلطانی فر افزود: همکاری و وحدت مسئولین شهرستان هشترود یکی از عواملی هست که باعث پیشرفت این شهرستان می شود.

وزیر ورزش و جوانان خاطر نشان کرد: مردم استان آذربایجان شرقی با استقبال خود از رئیس جمهور نشان دادند که همواره پشتیبان نظام و دولت محترم هستند. که این امر تلاش و اهتمام ما در جهت خدمت گذاری به مردم را بیشتر می کند.

سلطانی فر گفت: در حال حاضر در کشورمان با مشکلات عدیده ای روبرو هست که این فشارها هم داخلی و هم خارجی هستند که مشکل آب و خشکسالی و همچنین اشتغال جوانان از جمله این مشکلات هستند.

وی یاد آور شد: با این امید و هم افزایی که بین مردم و مسئولین وجود دارد انشالله با تمام توان کار خود را ادامه خواهیم داد و به امید خدا مسیر ما مسیر روشن و سریع خواهد بود.
سلطانی فر در پایان گفت: دولت در استان آذربایجان شرقی کارنامه خوب و سربلندی داشته . خصوصا در بخش کشاورزی، گردشگری و صنعت توسعه چشمگیری داشتیم.

 

وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد: میزان سرانه ورزشی در هشترود خوب است اما نیاز نگاه ویژه است و بنا به وعده مدیر کل ورزش و جوانان استان قرار شد استخر سرپوشیده این شهرستان در ماههای آتی به بهره برداری برسد.

 

وی بیان کرد: سالن ورزشی مورد درخواست را نیز برای رشته های ورزشی رزمی و همچنین کشتی امیدواریم بنا به قول مدیرکل امسال آغاز و در سال بعد به بهره برداری برسد.

 

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده