ساعت: ۲۱:۵۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ شناسه خبر: 69785

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی از اختصاص هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برای بازسازی، تجهیز و تکمیل استخر سرپوشیده هشترود خبرداد و گفت: این استخر تا اواخر تیرماه سالجاری به بهره برداری می رسد.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، ایوب بهتاج روز پنجشنبه در بازدید از طرح های ورزشی این شهرستان اظهار کرد: متاسفانه عملکرد پیمانکار قبلی در ساخت این استخر خوب نبود به طوری که سقف آن پوسیده و ریزیش کرد.
شهرستان هشترود با حدود ۵۷ هزار نفر جمعیت تنها یک استخر سرپوشیده دارد که به علت ریزش سقف آن در کمتر از ۱۰ سال از زمان بهره برداری، تعطیل شده و علاقه مندان برای شنا و ورزش های آبی برای ورزش و تفریح به شهرستان های همجوار می روند.
وی همچنین توجه جدی به جوانان و ایجاد فضاهای تفریحی و شاد را از اولویت های این اداره کل برشمرد و افزود: از ایجاد هر گونه برنامه های شاد و نشاط آفرین حمایت مالی خواهد شد.
وی گفت: نباید به خاطر برخی کمبودها، کارها تعطیل شود بلکه باید با جدیت تمام، نسبت به رفع مشکلات پیش روی ورزش استان تلاش کرد.
بهتاج همچنین از صدور مجوز و حمایت مالی برای برگزاری تورمنت بین المللی مسابقات موی تای حرفه ای WPMF در این شهرستان ازسوی اداره کل ورزش و جوانان خبر داد و گفت: از میزبانی شهرستان ها در رشته های ورزشی که استعداد و ظرفیت کافی در آن داشته باشند حمایت می شود.
وی همچنین به مالکیت برخی اماکن از سوی اداره اوقاف افزود: اداره کل ورزش و جوانان آماده است این اماکن را با زمین هایی که در اختیار دارد معاوضه کند و مالکیت این اماکن را در اختیار گیرد.
فرماندار هشترود نیز در این بازدید گفت: اعتبارات ۲۷ صدم درصدی از محل ارزش افزوده ظرفیت مناسبی برای حمایت از ورزش شهرستان ها و هشترود است.
امین امینیان وضعیت کفپوش، سقف و امکانات اماکن ورزشی هشترود را نامناسب عنوان کرد و خواستار رفع مشکلات ورزشی شهرستان شد.

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده