ساعت: ۰۹:۴۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ شناسه خبر: 69774
شهردار هشترود:

سلمان محمدی گفت: لزوم بهسازی ورودیها به عنوان چشم انداز هر شهر بسیار پراهمیت بوده و به تبع آن ما نیز درسال جاری درکنار اجرای پروژهای تعریف شده این موضوع را مورد پیگیری قرار خواهیم داد.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، سلمان محمدی شهردار هشترود صبح امروز در حاشیه بازدیدی که با اعضای شورای اسلامی شهر از پروژه های تعویض و اصلاح جداول رفوژ میانی بلوار شهید رجائی و مراحل زیر سازی وکمپکت خیابان پرستار داشت، اعلام کرد: با بهبود شرایط جوی و با الویت بندی و طبق برنامه ریزی صورت گرفته اکیپ های عمرانی نسبت به زیرسازی خیابان پرستار برای آسفالت ریزی و تعویض جدول رفوژمیانی بلوار اقدام نموده اند.

 

 

وی اظهار داشت: باتوجه به افت دما در اواخر پاییز سال گذشته آسفالت ریزی خیابان پرستار در قالب برنامه و الویت کاری شهرداری درسال جاری اجرا خواهد شد.

 

 

محمدی افزود: وضعیت نامناسب رفوژ میانی بلوار شهید رجائی به طول ۵۰۰ متر به عنوان یکی از پروژه های الویت دار شهرداری بوده که با اهتمام واحد فنی همینک تعویض جداول فرسوده این بلوار درحال تخریب و برداشت می باشد.

 

 

شهردار هشترود تصریح کرد: لزوم بهسازی ورودیها به عنوان چشم انداز هر شهر بسیار پراهمیت بوده و به تبع آن ما نیز درسال جاری درکنار اجرای پروژهای تعریف شده این موضوع را مورد پیگیری قرار خواهیم داد.

 

 

وی خاطرنشان کرد: طول اجرای پروژه ۵۰۰ متری بهسازی خیابان پرستارشامل زیرسازی، کمپکت، تعویض جدول آب بر کناره جنوبی خیابان پرستار بوده که بزودی با آسفالت ریزی این مسیر شاهد حل مشکل تردد شهروندان نیز خواهیم بود.

 

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده