ساعت: ۱۱:۳۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ شناسه خبر: 69760
فرمانده سپاه هشترود:

سرهنگ احمد تقی پور گفت: در فضای کنونی بسیار مهم است که اولویت ما معلوم شود تا مباحثی که ارزش آن را دارند که تبدیل به آثاری فاخر شوند، مشخص شده و در قالب هنر ارائه شود.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، سرهنگ احمد تقی پور فرمانده سپاه ناحیه هشترود صبح امروز در مراسم غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای این شهرستان که بمناست هفته هنر انقلاب اسلامی برگزار شد، با بیان اینکه شهدا هنرمندان واقعی هستند، گفت: هنرمندان رسالت بزرگی بر دوش دارند چرا که با زبان هنر می توان مفاهیم متعالی را در قالب های زیبا و جذاب ارائه کرد.

 

وی با اشاره به اینکه این هنرمندان در دوران پر التهاب دفاع مقدس و اوایل انقلاب، هنرمندانه، هنر انقلابی را در جامعه ترویج دادند، اظهار داشت: باید از کسانی که در روزگار سخت اوایل انقلاب چراغ هنر را روشن نگه داشتند، تجلیل کرد.

تقی پور افزود: در فضای کنونی بسیار مهم است که اولویت ما معلوم شود تا مباحثی که ارزش آن را دارند که تبدیل به آثاری فاخر شوند، مشخص شده و در قالب هنر ارائه شود.

فرمانده سپاه هشترود با اشاره به اینکه غربی‌ها با تسلط بر هنر و نحوه ارائه آن جنایات خود را به گونه‌ای جلوه می‌دهند که همه آن را بپذیرند، ابرازکرد:اگر روایت ما نیز دست دشمنان بیفتد افرادی بی‌احساس، آدم کش و مهاجم معرفی می‌شویم.

وی تاکید کرد: اگر حرف حق انقلاب تبدیل به هنر نشده و به جهان عرضه نشود آن وقت با مشکلات بسیاری رو به رو می‌شویم و لازم است باور آمریکایی‌ها را که می‌گویند ما حرفی برای گفتن نداریم را باطل کنیم.

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده