ساعت: ۰۹:۲۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ شناسه خبر: 69727
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه هشترود:

حجت الاسلام عبدالله موحدی گفت: حمایت از کالای ایرانی منجر به کاهش آسیب های اجتماعی ناشی از بیکاری همچون فقر، طلاق، اعتیاد شده و همچنین توسعه و رونق پایدار به اقتصاد ملی را به ارمغان آورده و از وابستگی اقتصادی به ارزهای خارجی کم خواهد کرد.

Print Friendly

حجت الاسلام عبداله موحدی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه هشترود در گفتگو با خبرنگار پیک هشترود در تبیین شعار سال ۹۷ گفت: نامگذاری سالهای اخیر که از ابتکارات ارزنده حکیم فرزانه رهبر معظم انقلاب اسلامی امام خامنه ای (مدظله العالی)، نشان از نگاه فاخر، شناخت عمیق معظم له از نیاز ها و ضرورت های جامعه از یک طرف، و از طرف دیگر جبهه جدید و اصلی صحنه تخاصم دشمن را به مسئولین و مردم گوشزد می فرمایند.

 

 

وی اظهار داشت: حافظه تاریخی ما نباید فراموش کند که معظم له در سالهای  پیشتر بر اشتغال آفرینی اصلاح الگوی مصرف، کار مضاعف، جهاد اقتصادی، تولید ملی، حماسه اقتصادی و … و اقتصاد مقاومتی تاکید فرموده اند. باید یک خط پدافند را در مقابل دشمن آرایش دهیم تا در مقابل حمله های دشمن هم تاب بیاوریم و هم به مسیر پیشرف و آبادنی و رفاه اقتصادی  خودمان با سرعت ادامه دهیم.

 

 

موحدی افزود:  نامگذاری سال ۹۷ تحت عنوان حمایت از کالای ایرانی، تذکر و یادآوری این نکته است که اولویت اصلی کشورمان همچنان مساله اقتصادی است چرا که دشمن در طول ۴۰ سال پس از از پیروزی انقلاب اسلامی با ابزارهای مختلف تمام سعی در تضعیف و براندازی نظام داشته است لذا نسخه شفا بخش اقتصاد ایران، اقتصاد مقاومتی و عینیت آن در حمایت از کالای ایرانی است.

 

 

حمایت از کالای ایرانی منجر به کاهش آسیب های اجتماعی می شود

 

 

وی تاکید کرد: حمایت از کالای ایرانی یعنی حمایت از کار ایرانی، حمایت از کارگر ایرانی یعنی حمایت ازسرمایه ایرانی، حمایت از کارخانه ها، حمایت از تولید ملی ،حمایت از خانواده ایرانی و حمایت از اقتصاد و ایران ،و این تنها راهبر اساسی و پیروزی در برابر هجمه های دشمن است.

 

 

موحدی تصریج کرد: اگر حمایت از کالای ایرانی به صورت تعصب و عرق ملی انجام پذیرد آن وقت است که چرخ صنایع و تولید ملی با حمایت از کالای ایرانی به حرکت در خواهد آمد، اشتغال را برای جوان ایرانی به ارمغان می آورد، در آمد کشور را افزایش می دهد، زمینه برای فعالیت عمرانی بیشتر در کشور فراهم می شود و قاچاق کالا را کاهش می دهد.

 

 

وی در ادامه با اشاره به حجم بالای قاچاق در کشور خاطرنشان کرد: حمایت از کالای ایرانی منجر به کاهش آسیب های اجتماعی ناشی از بیکاری همچون فقر، طلاق، اعتیاد خواهد شد و همچنین و توسعه و رونق پایدار به اقتصاد ملی را به ارمغان خواهد آورد و از وابستگی اقتصادی به ارزهای خارجی کم خواهد کرد.

 

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده