ساعت: ۱۲:۱۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ شناسه خبر: 69710
فرماندار هشترود:

امین امینیان گفت: مدیرانی که در تسهیل سرمایه گذاری در شهرستان کم کاری و یا مانع تراشی کنند از قطار اداری پیاده می شوند.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، امین امینیان فرماندار هشترود صبح امروز در آخرین جلسه شورای اداری این شهرستان با بیان اینکه شهرستان هشترود نیازمند تولید و اشتغال است و همه باید ازسرمایه گذاران داخلی و خارجی حمایت کنیم افزود: مدیران اداری و بانک ها باید زمینه را برای سرمایه گذاری در شهرستان تسهیل کنند.

 

 

وی گفت: همه ادارات ملزم هستند ظرف ۲۰ روز استعلام مورد نیاز سرمایه گذاران را پاسخ دهند و اگر در این مدت پاسخ ندهند به معنی موافقت با درخواست سرمایه گذار و صدور مجوز است.

 

 

فرماندار هشترود از مدیران خواست تا فرصت ها و اولویت های سرمایه گذاری را امکان سنجی کنند و در شروع فصل جدید در اختیار سرمایه گذاران قرار دهند.
امینیان سرمایه گذاری در بخش های آب، کشاورزی، صنعت و معدن و گردشگری را از اولویت های سرمایه گذاری در این شهرستان برشمرد و گفت: با هرسرمایه گذار داخلی و خارجی که بتواند در این شهرستان و در شهرک صنعتی پروفسور هشترودی و ناحیه صنعتی فجر سرمایه گذاری کند آماده عقد قرارداد و ارائه تسهیلات هستیم.

 

 

وی گفت: تغییر نگاه در جذب سرمایه گذار یکی از مولفه های توسعه اقتصادی در شهرستان هشترود بوده آگاهی و شناخت از پیش نیاز های آن لازم است.

 

 

وی افزود: کار اقتصادی نیازمند حرکتی سیستمی است و با دیدگاه بسته و سنتی نمی توان شاهد تغییرات در این زمینه شد.

 

 

وی تولید و اشتغال را از جمله دغدغه های این شهرستان دانست و افزود: نرخ بیکاری در شهرستان هشترود ۲۴٫۳۲ درصد است که ۱۰ درصد بیشتر از میانگین استانی بوده و همین امر موجب کاهش نرخ رشد جمعیت به منفی ۱٫۳۲ رسیده است.

 

 

وضعیت بد آسفالت اتوبان پیامبر اعظم و جاده هشترود مراغه

 

 

فرمانده نیروی انتظامی هشترود نیز از وضعیت بد و نابسامان آسفالت جاده هشترود به مراغه انتقاد کرد و گفت: متاسفانه سال گذشته قسمتی از این جاده آسفالت شد که به علت بی کیفیتی ازبین رفته است.

 
سرهنگ محمد تقی سلطانی از عوامل راهداری استان خواست به وضعیت بد آسفالت اتوبان پیامبر اعظم نیز رسیدگی کنند تا باعث بروز حوادث ناگوار در این جاده نباشیم.

 

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
 1. صمد جمشیدی گفت:

  با سلام و عرض ادب : جناب مهندس امینیان ، فرماندار محترم شهرستان هشترود . این جانب صمد جمشیدی از طرف خودم و اهالی روستای سلطان آباد سهند ، سال جدید را به حضرتعالی و تمامی همکاران عزیزتان تبریک و تهنیت عرض می کنم . و برای همه عزیزا ن زحمت کش آرزوی سالی پر بار و پربرکت و پر رونقی را دارم . امیدواریم در انجام ماموریت سربلند و پیروز و موفق باشید. انشاالله.
  در پایان عرایضم تقاضای عنایت بیشتر رابه در خواست اهالی دارم امید که نقطه عطف و تاریخی باشید برای کل ایران در زنده کردن روستا و موفق در حد اقل یک مورد واقعی مهاجرت معکوس .
  به نام خداوند متعال و سلام برامام شهیدان
  با سلام و عرض ادب واحترام خدمت رؤسای محترم و زحمت کش ادارات مخابرات ، راه و شهر سازی و اداره گاز هشترود .
  بدین وسیله ، ما اهالی روستای سلطان آباد سهند ، موانع ، مشکلات و در خواست خودرا با توضیحات زیر ، اعلام و خواهشمندیم ، با اقدام و موردتوجه قرار دادن در خواست ما ، بانی خیری باشید درجهت آبادی روستا و اتفاق مهاجرت معکوس.
  ۱- تا کنون فاصله تنها دو کیلو متر راه روستای باتمانقلیج تا سلطان آباد به جایی نرسیده ، در خواست رسیدگی داریم .
  ۲- از دریافت آنتن اپراتور های همراه و تلفن ثابت محروم هستیم . آیا در روستایی که راه مالرو دارد و فاقد هرگونه ارتباط تلفنی است ، مسئولان عزیز چگونه انتظار آباد ی دارند . چون هیچ روستایی نمی تواند اول آباد شود بعد مسئولان بیایند روبان آن را قیچی کنند . ۳- در برنامه گذاشتن گازکشی
  تقا ضاداریم در خواست مارا با اولویت ، موردعنایت قرار دهید ، ما به فرمان امام خامنه ای لبیک گفته و نسبت به اقتصاد مقاومتی و مهاجرت معکوس و سرمایه گذاری جهت اشتغال زایی برای جوانان بیکار و سرگردان در شهر های استان متعهدیم و برای اثبات این تعهد ، اقدام به احداث و باز سازی هجده خانه و چندین باغ و زنبور داری و دریافت برق به روستا کرده ایم . راه دو کیلو متری وتلفن که از ضروریات سرمایه گذاری و اشتغال است را از شما عزیزان تقاضا مندیم
  با تقدیم احترام ، اهالی روستای سلطان آباد سهند .
  .۰۹۱۴۴۱۶۴۸۹ جمشیدی

 2. دانشجو گفت:

  آقای فرماندار ۵ سال است داد می زنیم ای بابا بیشتر شهروندان هشترود از نظر حمل و نقل به میانه در مشکل اند ولی کسی حرف ما را گوش نکرده الان حداقل هر روز ۱۰۰۰ نفر بین هشترود – میانه در ترددند و با گرفتاری دست و پنجه می کنند سربازان هشترودی خدمت در پادگان میانه، دانشجویان تحصیل کننده و سایر اقشار واقعا در مضیقه اند اگر حداقل روزانه ۱۰ تاکسی در این مسیر ( علی آبا – میانه) که نزدیک هم هست بگذارید نصف مشکلات حل می شود. به زهرای اطهر قسم این کار را بکنید.