ساعت: ۱۰:۲۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ شناسه خبر: 69694
مدیر کتابخانه های عمومی هشترود:

خانم پری اسدی گفت: عضویت در کتابخانه های عمومی این شهرستان کاملا رایگان بوده و عموم مردم با در دست داشتن کپی شناسنامه و یک عدد عکس می توانند ضمن عضویت، کتابهای بخش های مختلف را به امانت ببرند.

Print Friendly

پری اسدی مدیر کتابخانه های عمومی هشترود در گفتگو با خبرنگار پیک هشترود با اعلام این خبر گفت: شهرستان هشترود در حال حاضر دارای ۵۲ هزار نسخه و ۳۱ هزار عنوان جلد کتاب در زمینه های تخصصی حقوق، ادبیات ، مدیریت ،تاریخ و جغرافیا، فلسفه و روانشناسی، مذهب، علوم کاربردی و عملی، زبان و هنر دارای ۶ هزار و دویست نفر عضو می باشد.

وی گفت: نسبت مطالعه به جمعیت در این شهرستان ۲/۱ دهم می باشد.

وی خاطر نشان کرد، در طول سال گذشته بیش از ۳ مورد مسابقه کتابخوانی، ۲ مورد مسابقه انشاء نویسی و نویسندگی، ۲ مورد مسابقه نقاشی در سطح شهرستان داشته ایم و این در حالیست که هر هفته مسابقه قصه گویی و کارگاه ادبی توسط کتابخانه های عمومی این شهرستان در محل کتابخانه ها دایر می باشد.

وی در ادامه از کوچک بودن محل کتابخانه های عمومی این شهرستان انتقاد کرد و افزود: از مسئولین این شهرستان خواستار رسیدگی جدی به این امر هستیم.

وی در پایان از عموم مردم شهرستان هشترود خواست تا در امر اهدای کتاب به کتابخانه های عمومی این شهرستان در خصوص به امانت بردن این کتابها نیز حضور فعال داشته باشند.

پایان/

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده