ساعت: ۰۹:۴۴ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ شناسه خبر: 69688
دادستان عمومی و انقلاب مراغه:

دادستان عمومی و انقلاب مراغه گفت: طی سال جاری ۵۳۳تصادف در این محور روی داده که از این تعداد ۴۳۴ نفر مجروح و۳۱ نفر جان خود را از دست داده‌اند و ضروری است ۹ نقطه حادثه ساز شناسایی شده در این محور سریعاً اصلاح شود.

Print Friendly

به گزارش پیک هشترود به نقل از تسنیم، علی دلداری ظهر در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: براساس ارائه آمار رسمی پلیس راه مراغه طی سال جاری ۵۳۳ تصادف در محورحادثه خیز مراغه به هشترود روی داده که تعدادی از هموطنانمجروح شدند.

وی افزود: از این تعداد تصادف رخ داده، ۴۳۴ نفر مجروح و ۳۱ نفر از رانندگان و سرنشینان خودروها جان خود را ازدست‌داده که ضروری است در راستای کاهش آمار تصادفات در این محوربرنامه‌هایی از سوی پلیس راه و راهداری انجام شود.

دادستان عمومی و انقلاب مراغه در ادامه با تأکیدبر ضرورتاصلاح نقاط حادثه خیز در این محور، تصریح کرد:۹ نقطه حادثهخیز در محور مراغه به هشترود شناسایی شده که از لحاظ موقعیت هندسی نیاز به اصلاح و بازسازی دارند.

دلداری در ادامه با اشاره به کم‌عرض بودن این محور، گفت: کم عرض بودن مسیر و تردد روزانه هزاران خودرو سواری و باری آن را به محوری حادثه‌ساز و خطرآفرین تبدیل کرده است که ضروری است موقعیت هندسی و برخی نقاط حادثه‌ساز آن توسط اداره راهداری اصلاح شود.

وی ادامه داد:محور مراغه به هشترود از نظر علایم راهنمایی، خط کشی و شانه خاکی مشکلات زیادی دارد که اصلاح آن باید در دستور کار اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قرار گیرد.

گفتنی است محور مراغه به هشترود یکی از پرترددترینمحورهای مواصلاتی استان آذربایجان شرقی است ولی متأسفانهبه دلیل برخی کم‌کاری مسئولان در رسیدگی به وضعیت آسفالت آن را به یک جاده پرحادثه تبدیل کرده است.

انتهای پیام/

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده