ساعت: ۱۰:۵۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ شناسه خبر: 69597
دادستان هشترود در گفتگو با پیک هشترود:

شاهرخ اسداللهی گفت: جشن‌های ما تعریف شده است و در سنت‌هایمان کاملاً مشخص است. کسی نمی‌تواند نشاط را از جامعه بگیرد، اما اگر قرار باشد کسی آرامش مردم را به هم بزند، نمی‌توان گفت یک شب هزار نمی‌شود.

Print Friendly

شاهرخ اسداللهی دادستان شهرستان هشترود در گفتگو با خبرنگار پیک هشترود با اشاره به فرارسیدن چهارشنبه آخر سال گفت: با نزدیک شدن به چهارشنبه آخر سال مباحث مربوط به حوادث ناخوشایند این روز در سطح جامعه بالا میگیرد و در قانون مجازات اسلامی کشورمان جهت مقابله عاملان چنین پدیده هایی تدابیر و قوانینی مقرر شده است.

 

وی اظهار داشت: هدف همه ما لذت‌بردن مردم از زندگی خودشان است و در این اتفاقات هم ما باید به شادی و خواسته مردم توجه کنیم، اما باید مراقب باشیم اتفاقات تلخ در این گونه مراسم های سنتی روی ندهد.

 

دادستان هشترود با اشاره به نقش خانواده‌ها در جلوگیری از وقوع جرم و یا حوادث ناگوار در این گونه مراسم ها از عموم مردم شهرستان هشترود خواست در صورت مشاهده هر نوع اخلال در نظم و آرامش جامعه، موضوع را به نیروی انتظامی اعلام کنند.

اسداللهی با بیان اینکه «ما قطعاً باید با هنجارشکان برخورد داشته باشیم»، تاکید کرد: جشن‌های ما تعریف شده است و در سنت‌هایمان کاملاً مشخص است. کسی نمی‌تواند نشاط را از جامعه بگیرد، اما اگر قرار باشد کسی آرامش مردم را به هم بزند، نمی‌توان گفت یک شب هزار نمی‌شود.

 

وی تصریح کرد: در همین رابطه ضروری است خانواده‌های محترم نسبت به کنترل و مراقبت از جوانان و نوجوانان خود حساس بوده همکاری لازم را با عوامل محترم انتظامی برای استمرار نظم و انضباط اجتماعی داشته باشند.

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده